Kryptonim Kobra

Wydawnictwo: Rebis
The Cobra event
8371207069
A--

Pewnego wiosennego poranka, w Nowym Jorku, siedemnastoletnia Kate Moran budzi się chora. Choroba rozwija się błyskawicznie i po kilku godzinach dziewczyna umiera. Potem następują kolejne makabryczne zgony. Centrum Kontroli Chorób w Atlancie wysyła patologa, specjalistę w dziedzinie epidemiologii, który rozpoczyna dochodzenie. Ślady prowadzą w nieoczekiwanym kierunku. *** Kryptonim "Kobra" to...

***
Kryptonim "Kobra" to dramatyczna relacja z tajnej operacji antyterrorystycznej. Ta umiejętnie i przekonująco opowiedziana historia to świadectwo naszych czasów inżynierii genetycznej i zaawansowanej biotechnologii, a zarazem przerażająca i zmuszająca do refleksji prognoza na przyszłość.

źródło opisu: Rebis, 1999

źródło okładki: Rebis, 1999

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!