Koty

83-7175-119-2
koty uschi birr
poradniki
ag268

Koty uszczęśliwiają ludzi, a kot może znaleźć u nas szczęście, jeżeli wiemy czego naprawdę potrzebuje. W książce tej opisane jest zachowanie i życie tych tajemniczych i bezszelestnych zwierząt. Czytelnik znajdzie w niej również cytaty z mitów i bajek, koty uwiecznione w sztuce i literaturze, porady jak bawić się z kotami, jak je obserwować i pielęgnować. Może się także zapoznać z najpiękniejszymi kocimi rasami i dokonać wyboru, która z nich najbardziej do niego pasuje.

źródło opisu: Oficyna Wydawnicza Delta W-Z, 1996

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!