100 kroków do szczęścia. Jak własnymi siłami zmienić życie

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

Jeśli fortuna kołem się toczy, przeczytaj instrukcję obsługi koła! zrób to sam -szczęście zależy tylko od Ciebie Nigdy się nie poddawaj -walczysz w słusznej sprawie zachowaj wierność sobie -priorytety to podstawa Jesteś wolnym, niezależnym i świadomym swoich potrzeb człowiekiem. Wiesz doskonale, co jest dla Ciebie najlepsze. Dlaczego więc inni ludzie usiłują uszczęśliwić Cię za wszelką cenęa I czemu nadal pozwalasz im na to, jeśli burzą Twój spokój duchaa Najwyższy czas uświadomić sobie, ż

Mortisha Bonney | 2016-08-07
Przeczytana: 21 października 2016