Szachiści

8371207751
szachy, polityka
przygodowa
robaczek

Hayden Zalapek, doskonały fizyk jądrowy, odwiedza umierającą córkę i poznaje swojego wnuka. John Harringhay to cudowne dziecko szachów, ale zarazem ofiara swojego menadżera, Helen Michaels. Zalapek i Harringhay zbliżają się do siebie, ale współczesny świat jest tak samo opętany żądzą władzy jak ten, który profesor porzucił pół wieku wcześniej, gdy jego prace chciano wykorzystać do produkcji śmiercionośnej broni. Kazuo Yakamura, biznesmen o potężnych wpływach, wykorzystuje Johna i jego dziadka do własnych rozgrywek politycznych. Wszyscy stają się szachistami, rozgrywającymi niebezpieczną, ale podniecającą partię.

źródło opisu: http://3telnia.pl/index.html

źródło okładki: http://3telnia.pl/index.html