Wybór Lavinii

Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Lady Lavinia's Match
Avadoro

Anglia, okres regencji. James zakochał się w Lavinii od pierwszego wejrzenia. Nie wyznał jej uczucia, ponieważ zdawał sobie sprawę, że piękna dziewczyna nie dojrzała do miłości i małżeństwa. Czekał cierpliwie na stosowny moment. Gorzko tego żałował, ponieważ u boku jego ukochanej pojawił się lord Edmund, który parł prosto do celu: ożenku z Lavinią. Niedoświadczona dziewczyna nie wiedziała...

Anglia, okres regencji.

James zakochał się w Lavinii od pierwszego wejrzenia. Nie wyznał jej uczucia, ponieważ zdawał sobie sprawę, że piękna dziewczyna nie dojrzała do miłości i małżeństwa. Czekał cierpliwie na stosowny moment. Gorzko tego żałował, ponieważ u boku jego ukochanej pojawił się lord Edmund, który parł prosto do celu: ożenku z Lavinią. Niedoświadczona dziewczyna nie wiedziała tego, czego zdołał dowiedzieć się James: że lord Edmund to bankrut, oszust i złodziej.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2007

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2007

Karolina | 2014-05-09
Przeczytana: 09 maja 2014

język ok, historia może być- jakoś specjalnie nie zachwyca ale wciąga, w tle trochę historii, ale najbardziej wkurzająca była główna bohaterka- tak głupiej i dziecinnej dziewuchy w romansidle to dawno nie spotkałam no masakra jakaś! jej postrzeganie świata i otaczających ją ludzi straszne po prostu, męcząca było nieziemsko ale happy end jak zwykle nie zawodzi

Jonquilka | 2017-10-30
jawora | 2014-11-20