Sprawa siostrzenicy lunatyka

Tłumaczenie: Beata Hrycak-Domke
Cykl: Perry Mason (tom 8)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
The Case of the sleepwalker's niece
83-7023-850-5
perry manson, kryminał
Dzieckokwiatu

Do kancelarii Perry'ego Masona przychodzi Edna Hammer i prosi o pomoc przy rozwodzie Petera Kenta, swojego wujka. Pan Kent nie może się uwolnić od żądnej pieniędzy żony, która twierdzi, że jej mąż jest lunatykiem zdolnym popełnić morderstwo....

Joanna | 2017-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2017

Jest to moje drugie spotkanie z tym autorem i muszę z przykroscia stwierdzić że dużo słabsze. Przy tamtej książce byłam zafascynowana humorem, zagadka tez niczego sobie. A tu porazka jak dla mnie.

oliwa | 2013-08-16

Typowy kryminał prawniczy, zagadka jak zwykle nie zawodzi, plus klimat Ameryki lat 30. - nic wielkiego, ale sympatyczna lektura.

Julia | 2017-04-29

Trzyma w napięciu. Czyta się "jednym tchem". Bardzo przyzwoity kryminał.

Dzieckokwiatu | 2012-06-11
Przeczytana: 10 czerwca 2012

pominę fakt widocznej tendencji, jeśli chodzi o tytuły. Wszystkie inne tendencje też zostały utrzymane: bezbarwność postaci i dosyć irytujące dialogi. Zakończenie, tak, bo to one w kryminałach jest najważniejsze... chyba bardziej przewidywalne niż mogłam się tego spodziewać. Zamykam moją znajomość z tym autorem na wieki wieków

Maria | 2017-11-20
Magda | 2017-11-08