Udany seks podczas ciąży

Wydawnictwo: Muza
8373197532
poradniki

Udany seks podczas ciąży to nowoczesny poradnik dla przyszłych mam, które chcą, aby ich życie seksualne rozwijało się wraz z rosnącym brzuszkiem. zasady bezpiecznego seksu. Sprawdzone techniki erotyczne, które zapewniają oboju partnerom przyjemne doznania. Informacje na temat wpływu przemian biologicznych i emocjonalnych towarzyszących ciąży na seksualność, samoocenę i związek partnerów. Metody postępowania w sytuacji, gdy stosunek seksualny wydaje się niemożliwy. Autorka Lou Paget po mistrzowsku przybliża nam wiedzę o tym, jak ciąża może zapoczątkować udany rozdział twojego życia seksualnego i związku.

Andrzej | 2016-10-03
Klaudia | 2015-01-31