365 dni zmysłowego seksu

Wydawnictwo: Muza
poradniki

365 dni zmysłowego seksu to książka napisana z myślą o partnerach pragnących podtrzymywać żar namiętności przez cały czas trwania związku, czerpać radość i satysfakcję z uprawiania seksu. Autorka opisuje sposoby podsycania namiętności, metody wzbudzania pożądania partnera, ćwiczenia zwiększające wrażliwość ciała, zasady bezpiecznego seksu, sprawdzone techniki erotyczne, które zapewniają obojgu partnerom przyjemne doznania. Lou Paget po mistrzowsku przybliża nam wiedzę o tym, jak czerpać przyjemność z seksu i dawać ją partnerowi.

Marysieńka | 2011-09-09
Przeczytana: 2009 rok

Z czystej ciekawości sięgnęłam po ten poradnik. Autorka jest często cytowana w kobiecych czasopismach a poza tym chciałam porównać co ma do powiedzenia na tematy damsko- męskie ktoś inny niż Michalina Wisłocka, której Sztuka kochania była kiedyś tyleż samo pożądaną co i niedostępną lekturą. Napewno są różnice ale generalnie obie panie może w odmienny sposób ale prowadzą nas do tego samego celu;-)

Magdalena | 2012-01-15

Książkę dostałam kilka lat temu w prezencie z dedykacją "Zawsze pamiętaj o swoich pragnieniach" i myślę, że ta dedykacja dobrze odzwierciedla treść książki. Jest w niej jeszcze jedno bardzo ważne przesłanie, które bardzo kojarzy mi się z Steve'em Jobsem " Stay hungry, stay foolish". Jeśli będziemy cały czas zachowywać się jak uczniowie i z równą dziecku ciekawością odkrywać pragnienia nasze i naszego pragnienia zawsze sex będzie zmysłowy i satysfakcjonujący :) Szczególnie dobra książka dla każdego kto jeszcze nie czytał żadnej pozycji Lou Paget, ponieważ treści w jej książkach są dość podobne. :)

trycha | 2014-03-04

Z pozoru kolejny amerykański poradniczek o seksie. Nie trąci jednak banalnością, czy retoryką z cosmo. Zaskakująco tu wiele trafnych i rzetelnych informacji, czytelnych rysunków i opisów. Z pewnością nie jest to książka dla tych, którzy mają już doświadczenie z ars amandi. Ale dla tych, którzy dopiero zaczynają i czują się niepewnie w zakresie własnej, jak i partnerów seksualności, jest to pozycja przydatna.

Andrzej | 2016-10-03
Joanna | 2014-10-01