Reasonable doubt
83-85493-07-7
kryminał
annkula

Ned Ryan, dwudziestosiedmioletni człowiek interesuje zostaje zamordowany. O popełnienie zbrodni jest podejrzana jego starsza o parę lat żona. Było publiczną tajemnicą, że małżeństwo przeżywało kryzys z powodu zazdrości żony o flirty i romanse męża.
Obrońcą w procesie zostaje ojciec zamordowanego Neda, ma bowiem uzasadnioną wątpliwość co do winy żony swojego syna.

źródło opisu: okładka książki

ACu | 2016-07-28

Książka kupiona za złotówkę w bibliotece, w nie najlepszym stanie... Nie sądź po pozorach! To naprawdę ciekawa książka pozwalająca poznać amerykański system prawny i w końcu zrozumieć co się dzieje, gdy Sąd mówi że przysięgli nie wezmę pod uwagę tego co właśnie usłyszeli. Polecam!

Jvlivs88 | 2017-09-22

Książka jest konkurencją dla J.Grishama, gdyby ktoś chciał szufladkować - prawne procedury, wybór ławy przysięgłych , rozprawa sądowa a wszystko przez morderstwo. Spoiler, dokończę na PC

Barbara72 | 2016-10-01
Przeczytana: 1994 rok