Sztuka akceptacji

Tłumaczenie: Barbara Kośmider
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
How to really love your teenager
poradniki

Okres dojrzewania to na szczęście przemijająca choroba. Rodzice, muszą umieć wziąć się w garść, gdy ich dzieci wchodzą w ten niezrozumiały wiek przemian. Jeśli w tym czasie zachowamy spokój i będziemy nad sobą panować, wtedy one wejdą w dorosłość dojrzalsze i pozostaną z nami w dobrych stosunkach. Ta książka mówi o tym jak to wykonać w praktyce. To lektura obowiązkowa każdego rodzica i nauczyciela.

Agnieszka | 2011-12-01
Przeczytana: listopad 2011

"Nastolatek to najbardziej wrażliwa osoba w społeczeństwie,
a jej największą potrzebą jest potrzeba miłości"

Fantastyczna książka o nastolatkach. Napisana zrozumiałym językiem. Pomaga zrozumieć świat nastolatków. Dla mnie wiele rzeczy było w niej bardzo odkrywczych. Gorąco polecam!

Odrazka | 2013-10-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013