Klucz do EQ. Testy inteligencji emocjonalnej.

Wydawnictwo: StudioEMKA
83-88931-10-5
poradniki
aandziag

Nasze reakcje naznaczone są tkwiącymi głęboko w nas emocjami, których istnienia często nie wyczuwamy. Aby uświadomić sobie, co w danym momencie z nami się dzieje, musimy rozpoznać, jakie to są emocje. Książka ta może Ci służyć prywatnie w domu, także w kontaktach z innymi ludźmi. Jest ona swego rodzaju ""podręcznikiem do ćwiczeń"" z inteligencji emocjonalnej. Różnym ludziom korzystanie z ""Klucza do EQ"" okaże się być przydatnym w zależności od ich psychicznych predyspozycji i codziennych zapotrzebowań gospodyni domowa być może zauważy, że książka ta pomaga jej w stwarzaniu lepszej atmosfery w rodzinie. Menedżer wykorzysta ją w pracy zawodowej czy znalezieniu nowej, bardziej obiecującej drogi kariery. Uczony może odkryje, że interpretacje z tej książki są pomocne w rozwiązywaniu złożonych i zawiłych naukowych problemów. Młoda dziewczyna dzięki tej książce znajdzie sposób na polepszenie związku z przyjacielem. Jeszcze inni przyznają, że od chwili rozpoczęcia z nią obcowania, ich życie stało się przyjemniejsze i bardziej satysfakcjonujące. Książka Roya Johnsona to poza wszystkim znakomita psychozabawa i fascynująca grą z własnym intelektem.

źródło opisu: http://www.studioemka.com.pl

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl