Artystyczne tradycje pozaeuropejskich kultur

Wydawnictwo: Tako
978-83-924110-4-8
jagarkar

Tom (pod red. Bogny Łakomskiej) poświęcony kulturom pozaeuropejskim, przygotowany przez historyków sztuki i specjalistów z pokrewnych dyscyplin z Polski i Tajwanu. Dotyczy badań nad sztuką Orientu oraz innych kultur pozaeuropejskich (m.in. Azji Mniejszej, Indii, Peru, Chin i Japonii). Prezentuje materiał z zakresu historii kultury, obyczaju, technik budowlanych i artystycznych. Zawiera kolorowy materiał ilustracyjny.

źródło opisu: http://tako.biz.pl/artystyczne.htm

źródło okładki: http://tako.biz.pl/artystyczne.htm