Nowa Kamasutra. Najbardziej erotyczne pozycje do osiągnięcia orgazmu

Wydawnictwo: Mak
Nuevo Kama Sutra
kamasutra, seks
poradniki

Nowa Kamasutra to podręcznik o miłości wykorzystujący najlepsze wskazówki zawarte w słynnym indyjskim traktacie, które uzupełniono współczesną wiedzą o seksie i relacjach międzyludzkich. Tym samym umożliwia on nauczenie się czerpania radości z życia seksualnego, wyzbycie się wszelkich tabu i przesądów na rzecz zdrowej i pełnej seksualności, która pozwala kochankom osiągnąć szczyty namiętności. Książka ta przedstawia wszystkie pozycje miłosne za pomocą tekstów objaśniających oraz ilustracji ułatwiających ich zrozumienie, a ponadto obejmuje całą sferę życia seksualnego, począwszy od sztuki uwodzenia i adorowania, poprzez świat uczuć, rodzaje pocałunków, przytulania i pieszczoty, aż po osiąganie orgazmu oraz zabawy i fantazje erotyczne, które jeszcze do niedawna były tematem zakazanym. Ponadto Nowa Kamasutra zawiera wyczerpujące informacje o środkach antykoncepcyjnych oraz zapobieganiu chorobom przenoszonym drogą płciową. Książka dostarcza odpowiedzi na pytania dotyczące problemów życia seksualnego mających wpływ na jakość naszego życia, z których znaczenia wiele osób nie zdaje sobie sprawy lub po prostu wstydzi się o nie zapytać.

źródło opisu: MAK, 2008

źródło okładki: MAK, 2008