Wygrywaj w pokera - przydatne rady i wskazówki

Wydawnictwo: KE Liber
poradniki

To poradnik dla wszystkich graczy, zarówno dla tych którzy chcą się nauczyć pokera od podstaw, jak i dla doświadczonych pokerzystów, chcących poznać sekrety gry legend pokera. Napisany przez autentycznego mistrza tej gry, poradnik przedstawia najważniejsze wskazówki i informacje na temat: zasad i strategii pokera omówienie zasad i podstawowych strategii niskolimitowego pokera Hold em i 7-Studklasyfikacji przeciwników a jak czytać gesty, zagrywki, sygnały przeciwnika i jak zyskać przewagęco robić i czego nie robić w czasie gry a zasady i etykieta przy pokerowym stolikugry zaawansowanej co to jest i jak stosować blef i zmyłkęgry turniejowej a omówienie zasad i specyfiki rozgrywek turniejowychgry w internecie a czym różni się od gry przy stoliku, na co uważać i jaką strategię przyjąćOdkryj wszystkie elementy, które trzeba znać aby wygrywać w kasynie lub na turnieju, takie jak rozpoznawanie rozdań i wchodzenie do gry z kartą właściwą dla twojej pozycji przy stole, różne strategię rozgrywki, odczytywanie przeciwników i blefowanie.Przeczytaj tę książkę i zacznij wygrywać!

RBKwwa | 2014-07-11
Przeczytana: 2011 rok