Tętno

Seria: Srebrna Seria
Wydawnictwo: Amber
Pulse
kryminał, powieść, sensacja

Franka Douglasa uratowała śmierć innego człowieka, który stał się dawcą serca do przeszczepu. Po operacji Frank błyskawicznie wraca do zdrowia, ale coś niedobrego dzieje się z jego psychiką. Dręczą go koszmary senne i dziwne wizje. Jest przekonany, że nawiązał duchowy kontakt z dawcą, który chce mu coś przekazać. Odnajduje rodzinę zmarłego i dowiaduje się, że Daniel Alexander - właściciel sieci znakomicie prosperujących restauracji - popełnił samobójstwo. Frank rozpoczyna prywatne śledztwo i dokonuje nieprawdopodobnego odkrycia.

Salinon | 2018-02-20
Przeczytana: lipiec 2003