Ultimate X-Men #2

Tłumaczenie: Krzysztof Papliński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ultimate X-Men". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Ultimate X-Men 3-4
X-Men, Beast, Wolverine, Xavier, Mutanci, Magneeto
komiksy
MistrzSeller

X-Men czeka pierwsza bezpośrednia konfrontacja z drużyną Magneto, a Wolverine'a - powolne wkradanie się do łask swoich niedawnych wybawców.

źródło opisu: http://wrak.pl/index.php3?strona=tytuly1&t=0743

źródło okładki: http://wrak.pl/index.php3?strona=tytuly1&t=0743

Yave | 2015-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2015

Noo, zdecydowanie lepiej niż w numerze pierwszym!

Wreszcie dochodzi do poważnej potyczki między ekipą Xaviera, a porywaczami prezydenckiej córki, czyli zwolennikami Magneto i jest to starcie jak najbardziej godne polecenia. Przepełnione akcją, efektowne, z kilkoma świetnymi pomysłami i jeszcze lepszymi one-linerami. Do tego z wątkiem o braku zaufania w drużynie, czyli to, co ceni się zawsze. Plus jeszcze intrygujące i niespodziewane zarazem zakończenie, przez które zeszyt numer 3 zapowiada się jeszcze lepiej. Wreszcie czuję, że jest to ten Mark Millar, który zaskarbił sobie moją sympatię. Historia szybka, mocna, ostra i zabawna. Oby tak dalej, Mark, oby tak dalej!!

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ LXIX

Magneto porywa córkę prezydenta USA. X-Men postanawiają ją ocalić, choć oznaczać to będzie powrót strażników i dalsze lincze mutantów...

Drugi zeszyt "Ludzi jutra" to znów świetna historia pojedynku Mutanci kontra społeczeństwo. Świetnie napisana, bardzo dobrze narysowana, ale co stało się z kolorem? Seria, która w założeniu miała prezentować jak najlepszy komputerowy kolor, wygląda (z drobnymi wyjątkami), jakby barwy nadał jej ktoś niewprawny i pozbawiony dostępu do dobrego sprzętu.

Nie mniej komiks super i jedyne co mogę, to polecić go Wam całym sercem.

MistrzSeller | 2012-04-20
Przeczytana: 20 kwietnia 2012

Przeciętny. Komiks nie jest słaby, ma ładne rysunki, fabuła też trzyma się kupy. Jednak postaci są trochę zbyt tekturowe i nijakie.

kendo777 | 2016-08-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy