Moje 4 urodziny

Wydawnictwo: Jedność
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Marta

Seria: Moje urodziny to pamiątkowe albumiki dla dzieci w wieku przedszkolnym. Można w nich umieścić informacje i zdjęcia z dnia urodzin dziecka - kiedy przyszło na świat i gdy obchodzi kolejne urodziny. Dziecko może zaobserwować swój rozwój, a także uczestniczyć w uzupełnianiu albumiku. Ponadto każda książeczka zawiera opowieść sympatycznego zwierzątka, które jest postacią wiodącą w danym...

Ponadto każda książeczka zawiera opowieść sympatycznego zwierzątka, które jest postacią wiodącą w danym albumiku i ma tyle samo lat, co jego mały właściciel.
Ciepłe i przyjazne ilustracje sprawią, że dziecko chętnie będzie wracać do "swojej książeczki”.

źródło opisu: http://www.empik.com/moje-4-urodziny-skwark-dorota,2639681,ksiazka-p

źródło okładki: http://www.empik.com/moje-4-urodziny-skwark-dorota,2639681,ksiazka-p

Jest to malutki albumik połączony z przesympatycznym opowiadaniem.

Pierwsze kilka stron przeznaczonych jest do wpisania daty, miejsca, godziny urodzin dziecka. Następnie należy wpisać wagę i wzrost w dniu urodzenia oraz w dniu czwartych urodzin.
Są również miejsca na wklejenie zdjęć dziecka jako noworodka i jako czterolatka.

Dalej znajdziemy opowiadanie o słoniku Bąbelki, który właśnie skończył cztery lata i wydaje mu się, że jest już duży... Wystarczająco duży, aby wyruszyć samemu zwiedzać świat.
Obraża się na inne zwierzęta, które próbują przemówić mu do rozsądku. Jednak kiedy spotyka go ogromne niebezpieczeństwo, a zwierzaki mu pomagają, jest on im bardzo wdzięczny.
Mały Bąbelek zrozumiał, że cztery latka to nie jest odpowiedni wiek na samodzielne poznawanie świata i że rodzice są bardzo potrzebni :)

Na kilku ostatnich stronach książeczki znajdziemy jeszcze trochę miejsca na wklejenie zdjęcia tortu oraz zdjęć z przyjęcia urodzinowego. jest też miejsce na wypisanie listy gości...

Na półkach