Moje 4 urodziny

Dorota Skwark Wydawnictwo: Jedność literatura dziecięca
Jedność
literatura dziecięca
2007-02-07

Jest to malutki albumik połączony z przesympatycznym opowiadaniem.

Pierwsze kilka stron przeznaczonych jest do wpisania daty, miejsca, godziny urodzin dziecka. Następnie należy wpisać wagę i wzrost w dniu urodzenia oraz w dniu czwartych urodzin.
Są również miejsca na wklejenie zdjęć dziecka jako noworodka i jako czterolatka.

Dalej znajdziemy opowiadanie o słoniku Bąbelki,...

• Jedność

Dodaj cytat z książki Moje 4 urodziny