Seks oralny, którego ona nigdy nie zapomni. 50 pozycji i technik, które na pewno spodobają się twojej partnerce

Tłumaczenie: Anna Czajkowska
Wydawnictwo: Muza
7 (4 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
Oral Sex She'll Never Forget: 50 Positions and Techniques That Will Make Her Orgasm Like She Never Has Before
978-83-7758-136-0
seks, seks oralny, orgazm, erotyka, poradnik
poradniki
Mohito_n

Książka to doskonały podręcznik miłości francuskiej dla panów, omawiający wszystkie techniki potrzebne, aby oralnie zaprowadzić kobietę na szczyt ekstatycznej rozkoszy. Opisano tu krok po kroku 50 erotycznych przygód - od początku do końca, podano sekrety stymulacji, zarówno ustami, jak i rękami, a także sposoby wykorzystania zabawek erotycznych w celu zapewnienia kobiecie wyjątkowo podniecających doznań.

· atrakcyjne fotografie i szczegółowe opisy pokazujące, jak oczarować kobietę i sprawić, że będzie błagała o więcej
· techniki, które ją oszołomią, unikalne pozycje, kobiece strefy erogenne i tajniki gorącej gry wstępnej
· szczegółowe scenariusze na każdą okazję, romantyczne i nieco perwersyjne, podstawowe i zaawansowane

źródło opisu: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=11430

źródło okładki: http://www.muza.com.pl/files/okladki/duze/011430.jpg

Peggy_Brown | 2012-05-08
Przeczytana: 17 maja 2012

Nie powiem "nie" :)

Mateusz | 2012-09-14
Przeczytana: 13 września 2012

Dużo zdjęć, wiele porad i mnóstwo scenariuszy dla umilenia życia erotycznego. Jeśli ktoś szuka poradnika w stylu "ABC robienia minety" to zdecydowanie źle trafił. Uważam, że ta książka bardziej rozbudza fantazję i przesuwa horyzontu, niż uczy jak to dokładnie robić. Jeśli tego nie umiesz - naucz się na swojej kobiecie. Jeśli umiesz - wprowadź pomysły z tej książki a ona nigdy Ci tego nie zapomni.

P.S. (Już całkiem subiektywnie) Jako wielbiciel rudzielców muszę przyznać, że wydawca się nie popisał i w całej tej książce nie ma ani jednej modelki o ognistym odcieniu włosów. Hańba!

jakubski | 2013-12-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki
Przeczytana: 2012 rok

Taka sobie, ot, książeczka z rysunkami, jak zrobić dobrze kobiecie.
Całkiem fajna merytorycznie, zawiera opis różnych form piesczot i technik, a także przykładowe scenariusze gry wstępnej. Zaletą jest fakt, że autorką jest lekarka czyli osoba o określonych kompetencjach. Najbardziej w tej książeczce podoba mi się jednak luźny język i oswojenie czytelnika z myślą, że słowa "cipka" czy "mineta" nie są w żaden sposób wulgarne. Sam tytuł nadaje nieco pikanterii i ciekawi, kiedy ktoś inny zauważy go na naszej półce :D

Relatywnie niską ocenę daję za niedosyt po przeczytaniu całości, ponieważ nie dowiedziałem się za wiele nowych rzeczy (jej zakup nie wydaje mi się konieczny).
Inna sprawa, że to nie jest wina książki tylko dowód tego, że najlepiej na temat robienia minety wypowiedzą się nasze partnerki i tylko ich przyjemnością powinniśmy się kierować...!

Mohito_n | 2012-04-16
Przeczytana: kwiecień 2012

Książka nawet niezła.
Nacisk nie jest położony na techniki a na scenariusze które powinny się spodobać kobietom.
Obowiązkowa lektura dla tych którzy nie mają wyobraźni i dla tych którzy chcą uzupełnić swoją bazę pomysłów.

Tarzan | 2017-08-27
PGrunt | 2016-05-07