Czas na wyleczenie. Przewodnik. Droga do wyzdrowienia dla dorosłych dzieci alkoholików.

Tłumaczenie: Piotr Żak
Wydawnictwo: Charaktery
A Time to Heal. The Road to Recovery for Adult Children of Alcoholics
9788393196227
psychologia, uzależnienie, alkohol
Nocny_Grabarz

"Czas na wyleczenie. Przewodnik" -książka zabiera wszystkie dorosłe dzieci alkoholików w niezwykłą podróż w głąb własnego życia, pozwala zrozumieć to, co działo się z nimi w dzieciństwie, i to, co dzieje się z nimi teraz. A co najważniejsze ? pokazuje, że nigdy nie jest za późno na to, aby uwolnić się od koszmarów przeszłości, spędzonej z ciągle pijącym i ciągle groźnym rodzicem. To długi i męczący proces, ale jego ukończenie daje gwarancję spokojnego i pełnego życia.

źródło opisu: http://www.sklep.charaktery.eu/czas-na-wyleczenie-przewodnik.html

źródło okładki: http://www.sklep.charaktery.eu/czas-na-wyleczenie-przewodnik.html

Lisek | 2013-11-13

Książka czysto informacyjna, acz solidna. Do pracy polecam jej bliźniaczkę PODRĘCZNIK.

mciaxd27 | 2017-05-01
Na półkach: Przeczytane, Mam na e-booku
Przeczytana: 01 maja 2017

Nie raz wywołała u mnie łzy. Czasem zamierałam z książką w rękach. Czytałam ją powoli, prawie 8 miesięcy. Dzięki tej lekturze lepiej poznałam siebie. Polecam innym DDA.

Izik25 | 2015-11-22

Bardzo wartosciowa ksiazka.
Wiele dzieki niej mozna sie o sobie dowiedziec. Sklania ku glebokiej pracy nad soba. Polecam wszytskim DDA.

kossovitz | 2017-06-11
Inkszo_Gosia | 2017-04-13