Gawędy o jedzeniu

Wydawnictwo: Ad Oculos
kulinaria
Wiedźminka

Co, kiedy, komu, z czym i jak podać, czyli odpowiedzi na ciągle zadawane pytania. Dla tych, którzy już umieją trochę gotować, ale również dla tych, którzy dopiero próbują swych sił w gotowaniu. Oprócz bezcennych porad w książce znajdziemy wiele smakowitych i prostych do wykonania przepisów "bez ścisłych proporcji", sprawdzonych przez autorkę, czasem przez nią wymyślonych lub tylko ulepszonych,...

przepisów "bez ścisłych proporcji", sprawdzonych przez autorkę, czasem przez nią wymyślonych lub tylko ulepszonych, czasem podpatrzonych w kraju i za granicą. Piękny styl, obrazowy język, ciekawa treść - smakowity kąsek!

Ella48 | 2017-06-13
Natasza | 2017-05-16