Droga do sukcesu. Jak podwoić dochody i ilość wolnego czasu

Okładka książki Droga do sukcesu. Jak podwoić dochody i ilość wolnego czasu Brian Tracy
Okładka książki Droga do sukcesu. Jak podwoić dochody i ilość wolnego czasu
Brian Tracy Wydawnictwo: Muza biznes, finanse
biznes, finanse
Focal point. A proven system to simplify your life, double your productivity, and achieve all your goals
Muza
2005-01-01
2005-01-01
837319651x
Dorota Bartnik
sukces bogactwo

Okładka książki Handlowanie to gra. Od namawiania i żebrania do zaspokojenia potrzeb klienta Jerzy Gut, Wojciech Haman
Handlowanie to... Jerzy Gut, Wojciech...
Okładka książki Tak! 50 sekretów nauki perswazji Robert B. Cialdini, Noah J. Goldstein, Steve J. Martin
Tak! 50 sekret... Robert B. Cialdini,...
Okładka książki Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości Sławek Muturi, Robert Zduńczyk
Wolność finans... Sławek Muturi, Robe...

Każda jego książka jest powieleniem poprzedniej. Jeżeli przeczytam jeszcze dwie będę już pewnie recytować jego teksty z pamięci.

Kolejna pozycja Briana Tracy za mną. Na pewno znów mogę przyznać, iż czasu spędzonego z jego twórczością nie żałuję. Jest to literatura turbo mobilizująca. Sporo tu komunałów, ale pojawiają się też cenne wskazówki - dla wszystkich obiboków tytuł obowiązkowy.
P.S. Jim Carrey otrzymał horrendalne wynagrodzenie za udział w Batmanie Forever, ale wcielił się w postać Człowieka Zagadki, a nie Jokera. Jak już się zgarnia tyle kasy za mobilizowanie tłumów, a do faktów w książce odwołuje się rzadko, to wypadało by były to informacje sprawdzone.

Książka, która wskazuję drogę jak wyznaczyć sobie cele i motywować się dążąc do ich realizacji. Ta publikacja zawiera wiele rad zawartych w innych poradnikach tego autora, dlatego uznaję ją - jak dotąd - za zbiór najlepszych rad Briana Tracy zebranych w jednym tomie. Polecam każdemu!

• Finanse
  • Biznes
  • Psychologia/Rozwój osobisty
  • Biznes, finanse, rozwój
  • Rozwój osobisty/poradniki
  • Rok 2014

Dodaj cytat z książki Droga do sukcesu. Jak podwoić dochody i ilość wolnego czasu