Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości

Wydawnictwo: StudioEMKA
biznes, finanse

Mając 25.000 złotych gotówki, możesz zacząć budowanie swojej wolności finansowej. Co to takiegoa Wolność finansowa to stan, w którym nie musisz więcej pracować zarobkowo. To twoje inwestycje będą pracowały na ciebie i przynosiły ci co miesiąc wystarczająco gotówki, aby pokrywać twój normalny poziom comiesięcznych wydatków. A co ty wtedy będziesz robića To co zechcesz. Jak to osiągnąća Inwestuj w mieszkania pod wynajem. Oprócz początkowych 25.000 złotych niczego innego ci nie trzeba, aby rozpocząć inwestowanie: nie musisz uzyskać licencji, nie musisz mieć ukończonych wyższych studiów, nie musisz mieć tzw. pleców. Co ci pomoże osiągnąć twój cel, to jasna wizja, determinacja, konsekwencja, systematyczność i otwarta głowa.

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=367

Patton | 2015-08-03
Przeczytana: sierpień 2015

Książka ta to jak najbardziej interesująca pozycja – jak się wkopać. Autorzy starają się pokazać jak to łatwo (przy odrobienie wysiłku) można czerpać korzyści z wynajmu mieszkań. Co robić gdy… by jak najbardziej wyjść na swoje, wszak mieszkania zawsze zyskują na wartość. I tu się trzeba zastanowić – czy książka wydana w roku 2009 (po pęknięciu bańki mieszkaniowej), miała szeroki wydźwięk w odbiorze? Pewnie, że tak wszak cena nieruchomości ciągle rośnie. Każdy się zapożyczał – już nie we frankach, ale jednak. A jeszcze jak ktoś przeczytał tę książkę – to i z pięć nieruchomości kupił bo mieszkaniówka łatwo daje pasywny przychód. Poradnik ten, należy traktować jako źródło przychodów dla Autorów (choć wiedza w nim zawarta na pewno przyda się początkującym rentierom) a i reklama własnego portalu też się znalazła. Ze swojej strony mogę polecić sieciowy portal (do niedawna blog) wdomachzbetonu.

lillithu | 2014-01-23
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 23 stycznia 2014

Świetny poradnik, z czystym sumieniem godny polecenia :) prosty, przystępny język, logicznie i pomysłowo poukładana tematyka podzielona na podrozdziały- czysta i praktyczna wiedza w pigułce, dodatkowo temat istotnie warty przemyślenia i być może zaangażowania w niego :) poleca każdemu, również ze względu na bardziej psychologiczne, pozanieruchomościowe porady. Naprawdę autorzy wiedzą o czy mówią, a mówią ponadto konkretnie i bez przesadnych emocji i egzaltacji. POLECAM!!!

AntykKróliczaJama | 2011-09-04
Przeczytana: 04 września 2011

Świetna książka! O ile Kiyosaki pisze dość ogólnie i w dużym stopniu nawiązuje do realiów amerykańskich, to ta książka w wielu miejscach podaje "kawę na ławę", a przede wszystkim odnosi się do polskiej rzeczywistości. Za wielki plus tej pozycji uważam także sposób w jaki została napisana, daleki od marketingowej nowomowy.
Konkretnym źródłem wiedzy jest także blog pana Sławka Muturi.
Dodatkowo od trzech-czterech tygodni (mamy teraz początek września 2011) autor prowadzi, w internetowym radiu "Kontestacja", audycje poświęcone wolności finansowej i nieruchomościom. Szczerze polecam!

Patryk | 2013-11-06
Przeczytana: listopad 2013

Porady praktyka, zamiast wydumanych rad od mistrza manipulacji NLP. Warta uwagi pozycja. Jednak, jeżeli chodzi o pieniądze to trzeba do wszystkiego podchodzić nieco krytycznie i wszystko przeliczyć sobie zanim zainwestuje się swoje ciężko zarobione pieniądze.

Duncan | 2013-09-11

Fenomenalna książka!

Polecam ją bardzo serdecznie. Książke bardzo łatwo się czyta chociaż porisza dosć trudne tematy. Jednak Sławka można i czytać i słuchać non stop.

Pozycja jest łatwa w przyswojeniu, naładowana bardzo praktycznymi wskazówkami. Dla wielu ludzi wizja wolności finansowej jest wręcz niewyobrażalna jednak ta książka pokauzje że jest to możliwe i to bez tego typowego amerykańskiego marketingo-bełkotu.

Największą zaletą tej pozycji jest to, że osadzona jest w 100% w polskich realiach i oparta jest na wiedzy praktycznej.

Polecam z całych sił!

PannaAnna | 2013-11-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 19 listopada 2013

Nie jest to literatura ;) język prosty, wielokrotne powtórzenia i nachalna wręcz reklama firmy autora trochę męczy....
Z drugiej strony.... Pozwala zastanowić się nad tym ,co już podjęłam, czyli inwestowaniu w nieruchomości, przewertowac własne pomysły ( strategie) zobaczyć jakie błędy i jakie niespodzianki czekają na każdym etapie inwestycji.

Kornel | 2014-02-16
Przeczytana: 15 lipca 2013

Bardzo dobra pozycja dotycząca inwestowania w nieruchomości odnosząca się typowo do polskich warunków. Jeśli ktoś chciałby inwestować w ten sposób to polecam tą pozycje.

Spiewak-hand-made | 2011-08-12
Przeczytana: 2010 rok

Świetna publikacja! Polecam każdemu, kto ma zamiar inwestować w nieruchomości.

Lena | 2012-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2012

inspirująca

Piotr | 2013-11-14
Przeczytana: 11 listopada 2013

Bardzo ciekawa książka pokazująca jak osiągnąć wolność finansową dzięki inwestycją w nieruchomości. Duży minus to reklamowanie w pozycji firmy prowadzonej przez autora.