Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości

Wydawnictwo: StudioEMKA
biznes, finanse

Mając 25.000 złotych gotówki, możesz zacząć budowanie swojej wolności finansowej. Co to takiegoa Wolność finansowa to stan, w którym nie musisz więcej pracować zarobkowo. To twoje inwestycje będą pracowały na ciebie i przynosiły ci co miesiąc wystarczająco gotówki, aby pokrywać twój normalny poziom comiesięcznych wydatków. A co ty wtedy będziesz robića To co zechcesz. Jak to osiągnąća Inwestuj w mieszkania pod wynajem. Oprócz początkowych 25.000 złotych niczego innego ci nie trzeba, aby rozpocząć inwestowanie: nie musisz uzyskać licencji, nie musisz mieć ukończonych wyższych studiów, nie musisz mieć tzw. pleców. Co ci pomoże osiągnąć twój cel, to jasna wizja, determinacja, konsekwencja, systematyczność i otwarta głowa.

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=367

Dannik | 2018-09-01
Przeczytana: 29 sierpnia 2018

Książka przydatna dla osób zupełnie początkujących, które nie widzą do końca na czym w ogóle może polegać inwestowanie, przede wszystkim, w mieszkania na wynajem.
Jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, lecz trzeba wziąć poprawkę na to, że książka powstała w 2009 roku oraz, że przede wszystkim swoimi przykładami wspiera strategię, którą przyjęli autorzy.
Jeżeli jeszcze nie czytałeś/aś książek na ten temat i możesz ją kupić po promocyjnej cenie to polecam.

książek: 2027
Kamila | 2018-03-04
Przeczytana: 18 lutego 2018

opis książki na blogu- link poniżej, zapraszam :D

Dawid | 2018-01-29
Przeczytana: 26 stycznia 2018

Rewelacyjna książka na początek dla tych którzy chcą zainwestować w nieruchomości. Podstawy podstaw.

paniE | 2017-10-16
Na półkach: Przeczytane, Biznes

Ciekawy poradnik, który jest napisany bardzo lekkim i przystępnym językiem. Dzięki temu czytanie porad dotyczących zakupu mieszkań nie odstrasza i nie jest męczące. Dodatkowy plus za używanie formy żeńskiej. Jest to pierwsza książka, w której spotkałam się z czymś takim ;)

MateuszWRO10 | 2017-01-15

Konkrety !
Polecam

gos90 | 2017-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2017

Napisana prostym językiem książka, którą zrozumie każdy czytelnik. Znajdziemy w niej wyjaśnienie jak uzyskać wolność finansową poprzez inwestowanie oraz czym ona jest.
Zwraca uwagę na wszystkie czynności jakie musimy wykonać, aby taką wolność osiągnąć. Teoria poparta jest konkretnymi przykładami, wyliczeniami oraz krótkimi historiami osób, które podjęły się inwestowania w nieruchomości.
Dzięki książce łatwiej zrozumieć cały proces pozyskiwania pasywnych dochodów z inwestowania w swoją wolność finansową.

bykpa | 2016-07-31

aktualnie temat pochłaniający mnie bez reszty :) polecam

moneygrabbing | 2016-04-16

Jeśli interesujesz się inwestowaniem w nieruchomości pod wynajem to ta pozycja jest obowiązkowa.

penitenziagite | 2015-08-08

Sporo konkretów. Warto przeczytać.

Patton | 2015-08-03
Przeczytana: sierpień 2015

Książka ta to jak najbardziej interesująca pozycja – jak się wkopać. Autorzy starają się pokazać jak to łatwo (przy odrobienie wysiłku) można czerpać korzyści z wynajmu mieszkań. Co robić gdy… by jak najbardziej wyjść na swoje, wszak mieszkania zawsze zyskują na wartość. I tu się trzeba zastanowić – czy książka wydana w roku 2009 (po pęknięciu bańki mieszkaniowej), miała szeroki wydźwięk w odbiorze? Pewnie, że tak wszak cena nieruchomości ciągle rośnie. Każdy się zapożyczał – już nie we frankach, ale jednak. A jeszcze jak ktoś przeczytał tę książkę – to i z pięć nieruchomości kupił bo mieszkaniówka łatwo daje pasywny przychód. Poradnik ten, należy traktować jako źródło przychodów dla Autorów (choć wiedza w nim zawarta na pewno przyda się początkującym rentierom) a i reklama własnego portalu też się znalazła. Ze swojej strony mogę polecić sieciowy portal (do niedawna blog) wdomachzbetonu.