Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości

Wydawnictwo: StudioEMKA
biznes, finanse

Mając 25.000 złotych gotówki, możesz zacząć budowanie swojej wolności finansowej. Co to takiegoa Wolność finansowa to stan, w którym nie musisz więcej pracować zarobkowo. To twoje inwestycje będą pracowały na ciebie i przynosiły ci co miesiąc wystarczająco gotówki, aby pokrywać twój normalny poziom comiesięcznych wydatków. A co ty wtedy będziesz robića To co zechcesz. Jak to osiągnąća Inwestuj w mieszkania pod wynajem. Oprócz początkowych 25.000 złotych niczego innego ci nie trzeba, aby rozpocząć inwestowanie: nie musisz uzyskać licencji, nie musisz mieć ukończonych wyższych studiów, nie musisz mieć tzw. pleców. Co ci pomoże osiągnąć twój cel, to jasna wizja, determinacja, konsekwencja, systematyczność i otwarta głowa.

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=367

Patton | 2015-08-03
Przeczytana: sierpień 2015

Książka ta to jak najbardziej interesująca pozycja – jak się wkopać. Autorzy starają się pokazać jak to łatwo (przy odrobienie wysiłku) można czerpać korzyści z wynajmu mieszkań. Co robić gdy… by jak najbardziej wyjść na swoje, wszak mieszkania zawsze zyskują na wartość. I tu się trzeba zastanowić – czy książka wydana w roku 2009 (po pęknięciu bańki mieszkaniowej), miała szeroki wydźwięk w odbiorze? Pewnie, że tak wszak cena nieruchomości ciągle rośnie. Każdy się zapożyczał – już nie we frankach, ale jednak. A jeszcze jak ktoś przeczytał tę książkę – to i z pięć nieruchomości kupił bo mieszkaniówka łatwo daje pasywny przychód. Poradnik ten, należy traktować jako źródło przychodów dla Autorów (choć wiedza w nim zawarta na pewno przyda się początkującym rentierom) a i reklama własnego portalu też się znalazła. Ze swojej strony mogę polecić sieciowy portal (do niedawna blog) wdomachzbetonu.

lillithu | 2014-01-23
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 23 stycznia 2014

Świetny poradnik, z czystym sumieniem godny polecenia :) prosty, przystępny język, logicznie i pomysłowo poukładana tematyka podzielona na podrozdziały- czysta i praktyczna wiedza w pigułce, dodatkowo temat istotnie warty przemyślenia i być może zaangażowania w niego :) poleca każdemu, również ze względu na bardziej psychologiczne, pozanieruchomościowe porady. Naprawdę autorzy wiedzą o czy mówią, a mówią ponadto konkretnie i bez przesadnych emocji i egzaltacji. POLECAM!!!

AntykKróliczaJama | 2011-09-04
Przeczytana: 04 września 2011

Świetna książka! O ile Kiyosaki pisze dość ogólnie i w dużym stopniu nawiązuje do realiów amerykańskich, to ta książka w wielu miejscach podaje "kawę na ławę", a przede wszystkim odnosi się do polskiej rzeczywistości. Za wielki plus tej pozycji uważam także sposób w jaki została napisana, daleki od marketingowej nowomowy.
Konkretnym źródłem wiedzy jest także blog pana Sławka Muturi.
Dodatkowo od trzech-czterech tygodni (mamy teraz początek września 2011) autor prowadzi, w internetowym radiu "Kontestacja", audycje poświęcone wolności finansowej i nieruchomościom. Szczerze polecam!

Patryk | 2013-11-06
Przeczytana: listopad 2013

Porady praktyka, zamiast wydumanych rad od mistrza manipulacji NLP. Warta uwagi pozycja. Jednak, jeżeli chodzi o pieniądze to trzeba do wszystkiego podchodzić nieco krytycznie i wszystko przeliczyć sobie zanim zainwestuje się swoje ciężko zarobione pieniądze.

Duncan | 2013-09-11

Fenomenalna książka!

Polecam ją bardzo serdecznie. Książke bardzo łatwo się czyta chociaż porisza dosć trudne tematy. Jednak Sławka można i czytać i słuchać non stop.

Pozycja jest łatwa w przyswojeniu, naładowana bardzo praktycznymi wskazówkami. Dla wielu ludzi wizja wolności finansowej jest wręcz niewyobrażalna jednak ta książka pokauzje że jest to możliwe i to bez tego typowego amerykańskiego marketingo-bełkotu.

Największą zaletą tej pozycji jest to, że osadzona jest w 100% w polskich realiach i oparta jest na wiedzy praktycznej.

Polecam z całych sił!

PannaAnna | 2013-11-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 19 listopada 2013

Nie jest to literatura ;) język prosty, wielokrotne powtórzenia i nachalna wręcz reklama firmy autora trochę męczy....
Z drugiej strony.... Pozwala zastanowić się nad tym ,co już podjęłam, czyli inwestowaniu w nieruchomości, przewertowac własne pomysły ( strategie) zobaczyć jakie błędy i jakie niespodzianki czekają na każdym etapie inwestycji.

Kornel | 2014-02-16
Przeczytana: 15 lipca 2013

Bardzo dobra pozycja dotycząca inwestowania w nieruchomości odnosząca się typowo do polskich warunków. Jeśli ktoś chciałby inwestować w ten sposób to polecam tą pozycje.

Spiewak-hand-made | 2011-08-12
Przeczytana: 2010 rok

Świetna publikacja! Polecam każdemu, kto ma zamiar inwestować w nieruchomości.

Lena | 2012-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2012

inspirująca

gos90 | 2017-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2017

Napisana prostym językiem książka, którą zrozumie każdy czytelnik. Znajdziemy w niej wyjaśnienie jak uzyskać wolność finansową poprzez inwestowanie oraz czym ona jest.
Zwraca uwagę na wszystkie czynności jakie musimy wykonać, aby taką wolność osiągnąć. Teoria poparta jest konkretnymi przykładami, wyliczeniami oraz krótkimi historiami osób, które podjęły się inwestowania w nieruchomości.
Dzięki książce łatwiej zrozumieć cały proces pozyskiwania pasywnych dochodów z inwestowania w swoją wolność finansową.