Droga do sukcesu. Jak podwoić dochody i ilość wolnego czasu

Tłumaczenie: Dorota Bartnik
Wydawnictwo: Muza
Focal Point. A proven system to simplify your life, double your productivity, and achieve all your goals
sukces, wolny czas, bogactwo
biznes, finanse

Już teraz, być może, wierzysz we własne siły, wiesz, co naprawdę liczy się w twoim życiu i masz dość determinacji, aby to osiągnąć. zanim jednak zdobędziesz w życiu wszystko, zanim sukcesy spadną na ciebie jak deszcz, musisz opanować sztukę skupiania się na jednym celu.

źródło opisu: Wydawnictwo Muza, 2008

źródło okładki: http://muza.com.pl/

kinkiet | 2015-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2015

Kolejna pozycja Briana Tracy za mną. Na pewno znów mogę przyznać, iż czasu spędzonego z jego twórczością nie żałuję. Jest to literatura turbo mobilizująca. Sporo tu komunałów, ale pojawiają się też cenne wskazówki - dla wszystkich obiboków tytuł obowiązkowy.
P.S. Jim Carrey otrzymał horrendalne wynagrodzenie za udział w Batmanie Forever, ale wcielił się w postać Człowieka Zagadki, a nie Jokera. Jak już się zgarnia tyle kasy za mobilizowanie tłumów, a do faktów w książce odwołuje się rzadko, to wypadało by były to informacje sprawdzone.

kris81CK | 2015-04-29
Przeczytana: kwiecień 2015

Książka, która wskazuję drogę jak wyznaczyć sobie cele i motywować się dążąc do ich realizacji. Ta publikacja zawiera wiele rad zawartych w innych poradnikach tego autora, dlatego uznaję ją - jak dotąd - za zbiór najlepszych rad Briana Tracy zebranych w jednym tomie. Polecam każdemu!

IlProfumoDeiLibri | 2016-09-17

Każda jego książka jest powieleniem poprzedniej. Jeżeli przeczytam jeszcze dwie będę już pewnie recytować jego teksty z pamięci.

Witold55 | 2016-12-08
Hayovkin | 2016-06-19