Naturalny testosteron

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

zdrowy, sprawny i ciągle młody...Poznaj dziesiątki potraw i preparatów przyjaznych każdemu mężczyźnie!* wszystko o andropauzie, czyli jak przetrwać kryzys wieku średniego* sprzymierzeńcy mężczyzny, czyli jak poradzić sobie z impotencją, niepłodnością i zaburzeniami prostaty* przeciwnicy testosteronu, czyli czego unikać, by nie stracić energii seksualnej* sekrety męskiej diety, czyli dziesięciotygodniowa kuracja oczyszczającaJeśli obawiasz się farmakologicznej terapii hormonalnej, a chcesz poprawić swoją witalność i czerpać więcej satysfakcji z życia erotycznego, przeczytaj tę książkę! Istnieją dziesiątki naturalnych sposobów na pobudzenie produkcji testosteronu. znajdziesz tu obszerne omówienie suplementów diety a są wśród nich preparaty z żeń-szenia i pyłku sosny. Stosowano je już w starożytnych Chinach, w XX i XXI wieku ich działanie zostało wielokrotnie potwierdzone naukowo. Panowie dowiedzą się również, jakich alkoholi, leków, ziół i owoców unikać, by zachować sprawność. Książka Stephena Buhnera jest jednym z najważniejszych dostępnych na rynku poradników zdrowotnych dla mężczyzn. W oparciu o najnowsze zdobycze nauki, tradycyjną wiedzę i osobiste doświadczenie autor zgłębia nadal słabo poznany, często lekceważony czy wręcz negowany problem andropauzy a przemian hormonalnych zachodzących w organizmie mężczyzny na przełomie wieku dorosłego i starszego. Stephen Buhner nie tylko docenia ich znaczenie, lecz także proponuje mężczyznom konkretną pomoc w lepszym i mniej bolesnym przeżyciu tego ważnego okresu.

Pawel94 | 2017-07-24
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 24 lipca 2017

Założeniem autora jest przedstawienie sposobów na naturalne zwiększenie poziomu testosteronu, a także zmniejszenie estriadolu w męskim organizmie.

Buhner opisuje podstawowe znaczenie hormonów, ich rolę w ciele.
Przedstawia
- naturalne rośliny (fitoandrogeny) mające wpływ na poziom testosteronu
- wpływ środowiska na układ hormonalny mężczyzny
- suplementy mające wpływ na poziom androgenów
- pokarmy dbające o właściwy poziom hormonów
- pokarmy, które mają zły wpływ na poziom hormonów
Wszystkie informacje podane są w przystępnym języku. Załączone są obszerne opisy, dawkowanie, czasami zostają przytoczone badania naukowe.

Polecam tą książę każdemu mężczyźnie, który chciałby świadomie poprawić swoje zdrowie.

Marcin Basiński | 2018-02-01
Przeczytana: 08 stycznia 2017