Naturalny testosteron

poradniki
Klub dla Ciebie
2008-01-01
2008-01-01

Bardzo ciekawa książka przedstawiająca wiele sposobów na naturalne podwyższenie testosteronu oraz na wyleczenie różnych dysfunkcji związanych z prostatą, brakiem/ problemami z erekcją itp. Idealna książka dla każdego faceta który odczuwa spadek testosteronu/energii życiowej oraz dla każdego kto boryka się z jakimikolwiek męskimi problemami, można tutaj znaleźć wiele opisów różnych roślin/ suplementów/ naparów I opisów jak ich stosować i w jakich dawkach.
Polecam :))

Autor rzeczowo i fachowo przedstawił temat testosteronu. Rażą rozdziały, które są niekiedy wytycznymi przypominającymi lekcje z chemii, jednak ich jest niewiele. Chcesz się dowiedzieć, co jakie naturalne rośliny mają wpływ na poziom testosteronu? To dostajesz odpowiedź. Chcesz wiedzieć jakie pokarmy zwiększają/zmieszają testosteron? To dostajesz odpowiedź. W książce autor nie porusza temat ćwiczeń, bo to inna para kaloszy. Do zwiększenia samoświadomości i miany diety, spoko.

Założeniem autora jest przedstawienie sposobów na naturalne zwiększenie poziomu testosteronu, a także zmniejszenie estriadolu w męskim organizmie.

Buhner opisuje podstawowe znaczenie hormonów, ich rolę w ciele.
Przedstawia
- naturalne rośliny (fitoandrogeny) mające wpływ na poziom testosteronu
- wpływ środowiska na układ hormonalny mężczyzny
- suplementy mające wpływ na poziom androgenów
- pokarmy dbające o właściwy poziom hormonów
- pokarmy, które mają zły wpływ na poziom hormonów
Wszystkie informacje podane są w przystępnym języku. Załączone są obszerne opisy, dawkowanie, czasami zostają przytoczone badania naukowe.

Polecam tą książę każdemu mężczyźnie, który chciałby świadomie poprawić swoje zdrowie.

Buhner opisuje podstawowe znaczenie hormonów, ich rolę w ciele.
Przedstawia
- naturalne rośliny (fitoandrogeny) mające wpływ na poziom testosteronu
- wpływ środowiska na układ hormonalny mężczyzny
- suplementy mające wpływ na...

Dobre opracowanie, polecam.

• 2017
  • Seksuologia
  • ! BŚ
  • Grudzień

Dodaj cytat z książki Naturalny testosteron