Najnowsze artykuły
Artykuły
Mole książkowe, czyli co pożera nasze książki. Uwaga! ZdjęciaAnna Sierant3Artykuły
Upoluj jesienne nowości w super cenach! Przegląd promocjiLubimyCzytać1Artykuły
Weź udział w akcji recenzenckiej i wygraj książkę „Na jedną noc“LubimyCzytać1Artykuły
Przeczytaj przedpremierowy fragment książki „Doppelganger. Sobowtór “!LubimyCzytać1
Popularne wyszukiwania
Polecamy
Stephen Harrod Buhner

4
8,6/10
Pisze książki: poradniki, zdrowie, medycyna
Ten autor nie ma jeszcze opisu. Jeżeli chcesz wysłać nam informacje o autorze - napisz na: admin@lubimyczytac.pl
8,6/10średnia ocena książek autora
20 przeczytało książki autora
97 chce przeczytać książki autora
2fanów autora
Zostań fanem autoraKsiążki i czasopisma
- Wszystkie
- Książki
- Czasopisma

2021
Leczenie boreliozy. Naturalne leczenie boreliozy i jej koinfekcji - chlamydiozy oraz riketsjoz z grupy gorączki plamistej
Stephen Harrod Buhner
8,0 z 1 ocen
3 czytelników 0 opinii
2021

2019
Antybiotyki ziołowe. Naturalna alternatywa dla leczenia lekoopornych infekcji
Stephen Harrod Buhner
9,1 z 11 ocen
66 czytelników 7 opinii
2019

2019
Zioła Przeciwwirusowe. Naturalna alternatywa dla leczenia lekoopprnych wirusów.
Stephen Harrod Buhner
9,4 z 5 ocen
17 czytelników 4 opinie
2019
Najnowsze opinie o książkach autora
Antybiotyki ziołowe. Naturalna alternatywa dla leczenia lekoopornych infekcji Stephen Harrod Buhner 
9,1

Ogólnie książka wymaga naszego skupienia, zwłaszcza na jej początku. Nie polecam pomijać wprowadzenia, ponieważ pomoże nam ono zrozumieć jak ważny jest temat antybiotyków. Jak wielkim odkryciem było ich wprowadzenie i w jaki sposób doprowadzono, do tego, że wiele z nich przestaje być skuteczne.
Myślę, że duża liczba ludzi nie ma świadomości jak bardzo antybiotyki są nadużywane i to nie tylko w opiece zdrowotnej, ale również w hodowli roślin i zwierząt. Doprowadziło to do wykształcenia wielu szczepów lekoopornych patogenów, które nie reagują na żadne środki farmaceutyczne i są bardzo niebezpieczne. Zagrożenie dotyczy każdego z nas, bez wyjątku.
Mimo, że antybiotyki tracą swoja skuteczność od wielu lat, to nikt na świecie według autora nie prowadzi żadnych badań, aby opracować nowe.
Jedyna alternatywą dla nas są antybiotyki ziołowe, które sami możemy zrobić. Kiedy wszystko inne zawiedzie. Warto skorzystać z ogromnej wiedzy jaka jest zawarta w tej książce. Autor podaje, jak zbierać zioła, jak je przygotować, jak zrobić z nich leki do użytku zewnętrznego czy wewnętrznego.
Bardzo istotne jest to, iż budowa roślin jest tak złożona i mocno skomplikowana, żeby mogła wystąpić oporność. W odpowiednich proporcjach są one bardzo bezpieczne. Są zasobem naturalnym, odnawialnym i nie powodują zanieczyszczeń środowiska, tak jak to bywa w przypadku farmaceutyków.
Rośliny to najlepsze lekarstwo dla nas, wystarczy tylko otworzyć się na tą wiedzę. Im szybciej tym lepiej dla nas.
Antybiotyki ziołowe. Naturalna alternatywa dla leczenia lekoopornych infekcji Stephen Harrod Buhner 
9,1

Nie mogłam doczekać się momentu, kiedy pokażę Wam kolejne wydanie książki o ziołolecznictwie. Mocno wdrażam się w ten temat i chcę Was nim troszkę również zarazić.
Dzisiejsza pozycja to ,,Antybiotyki ziołowe" Stephena Harroda Buhner'a, która zawiera mnóstwo wyczerpujących i ciekawych charakterystyk roślin, które najbardziej efektywnie działają przy leczeniu lekoopornych infekcji. Poza tym wszystkie informacje poparte są badaniami i analizami, które również znajdziemy w środku, czyli nie mamy tutaj pustej wiedzy, którą ktoś sobie wymyślił, tylko prawdziwe informacje. Co więcej, co również jest dla mnie bardzo ważne, mamy tutaj instrukcje jak krok po kroku samodzielnie przyrządzić zdrowotne nalewki oraz 200 propozycji sporządzania własnych ekstraktów z roślin.
Cieszę się z tego, że uwzględniono tutaj miód, gdyż nie każdy wierzy w jego działanie. Mój tata był pszczelarzem i w sumie jest, bo nim zostaje się do końca życia. To jest mocno zakorzeniona pasja. Jednak wracając do tematu, pamiętam, jak już w dzieciństwie tata powtarzał mi i mojemu bratu, że miód to lek na wszystko. Mieliśmy pszczoły, więc mieliśmy również własny miód. Tata zawsze podawał nam go profilaktycznie i w momencie jak już złapaliśmy jakąś infekcje. Dzięki niemu prawie wcale nie chorowaliśmy.
Tak jak już wcześniej wspomniałam, niektórzy boją się stosowania ziół i tego, co oferuje nam natura, bo tego po prostu nie znają i nie wiedzą, co mieliby z tego zrobić. Kochani warto się edukować na ten temat. Jest to dość obszerna wiedza, ale jestem pewna w 100%, że da Wam dużą satysfakcję. Tutaj opisane są rośliny, które działają na lekooporne infekcje, ale przecież jest bardzo dużo ziół, które na co dzień idealnie wspomogą nas w codziennych dolegliwościach. Ja jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, że małymi krokami wkraczam w świat ziół i już pierwsze satysfakcjonujące efekty mam za sobą. Leczę ziołami męża i dziecko i wkraczam na drogę zwaną życiem bez leków.
Czy ktoś z Was korzysta z ziół? Jestem ciekawa, jakich i na co Wam pomagają. Pochwalcie się. Małe sukcesy stają się wielkimi sukcesami.
Poza tym powiem Wam szczerze, że od kiedy czytam książki @biakywiatr, moje życie zmienia się w znaczny sposób. To nie są tylko książki. One mają w sobie moc.