Dlaczego dorośli kłamią

Wydawnictwo: WSiP
poradniki

Młodzi ludzie są bardzo krytyczni wobec dorosłych, zwłaszcza rodziców i nauczycieli. W właściwy wiekowi bezkompromisowy sposób rozliczają opiekunów ze wszystkiego, z globalnym ociepleniem i brakiem sukcesów życiowych na miarę Billa Gatsa włącznie. Dla dorosłego, który sam nierzadko był wychowywany w bezwzględnym posłuszeństwie wobec starszych, jest to trudna i bolesna sytuacja, z którą nie zawsze umie sobie poradzić.

sylwka128 | 2012-01-25
Przeczytana: 03 lutego 2012