Mówić swobodnie i śmiało w każdej sytuacji. Techniki prowadzenia rozmowy i przemawiania na spotkaniach towarzyskich i biznesowych.

Wydawnictwo: Medium
Talking with Confidence for Painfully Shy
poradniki

Techniki prowadzenia rozmowy i przemawiania na spotkaniach towarzyskich i biznesowych. Don Gabor jest specjalistą od spraw komunikacji międzyludzkiej i prowadzi szkolenia w tej dziedzinie. Napisał na ten temat kilka prac, w tym wydaną w Polsce książkę Jak zacząć rozmowę i zdobyć przyjaciół /wyd. MEDIUM, 1995/. Wraz ze swoją żoną Eileen mieszka w Nowym Jorku. Ta książka jest praktycznym, szczegółowym poradnikiem dla osób, które pragną posiąść umiejętność swobodnego i naturalnego zachowywania się w różnych sytuacjach towarzyskich i zawodowych.

Goldie | 2016-09-18
Przeczytana: 18 września 2016

Poradnik obejmuje bardzo szeroki zakres porad - od spotkań biznesowych, tworzenia sieci kontaktów, prowadzenia negocjacji, po sytuacje towarzyskie i przełamywanie nieśmiałości. Z racji swoich 250 stron jest więc nieco pobieżny, ale mimo wszystko bardzo przejrzyście napisany, a przede wszystkim podpowiada najważniejsze punkty do opracowania przy danym rodzaju rozmowie bądź kontakcie, wraz z przykładami konkretnych zapytań, zagadnień w danym przypadku. Jest to na pewno jest bardzo pomocne dla osób nieśmiałych czy niepewnych, znajdujących się np. po raz pierwszy w danej sytuacji.

tomek1094 | 2014-02-27
Przeczytana: 18 czerwca 2013