Kobiety kochają kobiety

Wydawnictwo: Muza
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Być może od dawna myślisz o tym, jak to jest być z inną kobietą, podziwiać jej piękno, dotykać jej twarzy, całować jej usta... zrób pierwszy krok.Coraz więcej kobiet szuka intymnego kontaktu z przedstawicielkami swojej płci. Żyjemy w idealnych czasach do zaspokajania ciekawości i urzeczywistniania wszelkich fantazji.

chiyome | 2013-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2013

książkę cieżko mi ocenić. nie dobrnęłam do końca. dlaczego chodzi o zdjęcia. są irytujące. dlaczego? przecież kocham Kobiece ciało. pomijając, że Kobiety były takie same, piękne i zbyt idealne to powiem, że nie znosze erotycznych sesji zdjęciowych i nie wiem co w tym podniecającego. jak sztuczny seks może być podniecający? Kobieta pokazana jest jako wyłącznie efekt seksualny. tutaj fotograf chciał pokazać seks, ale w miękkim wydaniu dla Kobiet. chciał także pokazać czułość i delikatność kobiecego seksu. ja tutaj widzę tylko "rozebrane laski". albo ja jestem dziwna, albo fotografowi nie wyszło

akty to co innego. pokazują Kobiety jako tajemnicze pociągające istoty. czyli takie jakie są.

co do treści się nie wypowiem. nieco rozpraszały mnie wszędobylskie piersi. i nie wiem co tu jest wazniejsze forma owych części ciała, czy treść jaką chcą nam zaprezentować?

nie przepadam za poradnikami. szczególnie tego typu, ale tą akurat byłam zainteresowana. nie powiem. wypowiedzi zwykłych...

drmauraisles | 2016-04-24
Na półkach: 2016, Przeczytane