Kobiety kochają kobiety

Jamye Waxman Wydawnictwo: Muza poradniki
poradniki
Muza
homoseksualizm biseksualizm lesbijki LGBT

książkę cieżko mi ocenić. nie dobrnęłam do końca. dlaczego chodzi o zdjęcia. są irytujące. dlaczego? przecież kocham Kobiece ciało. pomijając, że Kobiety były takie same, piękne i zbyt idealne to powiem, że nie znosze erotycznych sesji zdjęciowych i nie wiem co w tym podniecającego. jak sztuczny seks może być podniecający? Kobieta pokazana jest jako wyłącznie efekt seksualny. tutaj fotograf chciał pokazać seks, ale w miękkim wydaniu dla Kobiet. chciał także pokazać czułość i delikatność kobiecego seksu. ja tutaj widzę tylko "rozebrane laski". albo ja jestem dziwna, albo fotografowi nie wyszło

akty to co innego. pokazują Kobiety jako tajemnicze pociągające istoty. czyli takie jakie są.

co do treści się nie wypowiem. nieco rozpraszały mnie wszędobylskie piersi. i nie wiem co tu jest wazniejsze forma owych części ciała, czy treść jaką chcą nam zaprezentować?

nie przepadam za poradnikami. szczególnie tego typu, ale tą akurat byłam zainteresowana. nie powiem. wypowiedzi zwykłych kobiet jak i gwiazdek - są, rzetelne ujęcie tematu - jak najbardziej. ale forma mnie odrzuciła.

Dostałam na osiemnastkę, sama raczej bym się nie zdecydowała na zakup tego tytułu. Wszystko bardzo spłycone a zdjęcia z sesji bardziej zniechęcają do zapoznania się z tą pozycją.

• Saficzne damy
  • 5. przeczytałam pierwszy i ostatni raz
  • 2016
  • Do list
  • Pozycje na datki do biblioteczki
  • *** 📦📚🎁
  • Rok 2013

Dodaj cytat z książki Kobiety kochają kobiety