Presenting in English - Grussendorf Marion

Wydawnictwo: BC Edukacja
poradniki

Chcesz wygłosić prezentację w języku angielskim, a na przygotowanie pozostało niewiele czasu? Pomoże Ci ta książka. Znajdziesz w niej: najważniejsze informacje na temat przebiegu prezentacji, wskazówki dotyczące kontaktów międzykulturowych z anglojęzycznymi słuchaczami, przydatne angielskie zwroty i słownictwo. Korzystanie z książki ułatwia jej przejrzysta struktura. Publikacja przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą odświeżyć swoją wiedzę z dziedziny prezentacji. Może być również wykorzystana jako pomoc w ramach intensywnego kursu prezentacji w języku angielskim. Każdy z rozdziałów zawiera ćwiczenia i podsumowanie, co pomoże Ci utrwalić zdobyte wiadomości.

indigne | 2016-04-06
Kasia | 2011-01-24