Hell's Revenge

Cykl: Princess of Hell (tom 3)
Wydawnictwo: Liquid Silver Books
+18
angielski
Iga

Dosłownie mam zamiar zabić własną matkę. Delikatnie mówiąc, moja mamusia jest problemem. Kobieta, która mnie porzuciła ma dużo odwagi, by tak po prostu, bez ostrzeżenia wejść spowrotem w moje życie i zrzucić na nie bombę wielkości atomówki. Podjęłam próbę zabicia jej, jako sposób na rozwiązanie moich wewnętrznych Freudowskich problemów, ale mój przeklęty chłopak powstrzymał mnie. Zepsuł mi...

Dosłownie mam zamiar zabić własną matkę.

Delikatnie mówiąc, moja mamusia jest problemem. Kobieta, która mnie porzuciła ma dużo odwagi, by tak po prostu, bez ostrzeżenia wejść spowrotem w moje życie i zrzucić na nie bombę wielkości atomówki. Podjęłam próbę zabicia jej, jako sposób na rozwiązanie moich wewnętrznych Freudowskich problemów, ale mój przeklęty chłopak powstrzymał mnie. Zepsuł mi całą zabawę.

Jakby potrzeba uduszenia mojej rodzonej matki nie była wystarczająca, po raz kolejny ktoś zabawia się moim życiem i nowy gracz postanawia mnie uratować. Czy wspomniałam, że mój mroczny rycerz jest wysokim brunetem z kłami? Tylko nie mówcie moim kochankom, ponieważ najwyraźniej nie są gotowi dzielić się mną z nieumarłym.

Ostateczny pojedynek z tajemniczym gościem – zwanym też dużym wrzodem na mojej dupie – szybko się zbliża. Nie obchodzi mnie jak potężni są on i jemu podobni. Spieprzyli sprawę, gdy zabrali mi coś cennego. Nigdy nie było dobrym pomysłem wkurzać Księżniczkę Piekła, ponieważ zemsta to jej drugie imię.

źródło opisu: http://evelanglais.com/wordpress/book/princess3/ / własny

źródło okładki: http://evelanglais.com/wordpress/book/princess3/

Jeden... dwóch... trzech... magia Muriel na pewno nie jest wybredna! Ale co zrobić gdy chcą odebrać Ci dziecko? Ta Piekielna Matka na pewno łatwo nie odpuści. A jak wiadomo, zemsta to jej drugie imię po tatusiu. (Ups... jednak na drugie ma Muriel. Więc trzecie.)

Co da równanie: zboczona magia + dwóch tatusiów + laska z Edenu + dziecko? Oczywiście niemało scen "regenerowania rzeczonej magii", parę walk i oczywiście Wielka Ostateczna Walka Z Tą-Która-Chce-Magicznego-Niebezpiecznego-Dzidziusia. Na szczęście tej ostatniej nie musimy za długo czytać (no bo ileż można się naparzać z głównym antagonistą).

Ostatecznie zyskujemy świetnie spędzony czas przy trylogii "Księżniczka Piekła" i kilka niezapomnianych scen (wspomniałam, że ostatnie sceny z tej części podobają mi się najbardziej?).

Wątki pozamykane, a teraz poproszę kontynuację, tylko parę mniej orgii, żeby się nie ciągnęły pół książki.

Kasia1101998 | 2016-02-17

W końcu coś się dzieje, a nie tylko samo współżycie. Jest fabuła i jest akcja. Ze wszystkich części "Księżniczki Piekła", w tej coś się dzieje. Nie tylko sam seks i to się chwali. W porównaniu do drugiej części jest ogromny przeskok(jest akcja, dzieje się. a w drugiej książce tego nie było), ale nie zmienia to faktu, że jest najlepsza ze wszystkich części.

Ania | 2015-10-19
Przeczytana: 19 października 2015

To chyba najlepsza książka tej trylogii. Kontynuacja przygód Muriel oraz jej burzliwego erotyczno-emocjonalnego połączone ze zdrową dawką humoru. Ciekawe połączenie:) Wszystkie wątki zostały wyjaśnione, książkę czyta się lekko, poza atakami śmiechu- polecam :D

nuwaika | 2015-01-05
Przeczytana: 02 stycznia 2015

Ostatnia książka o Piekielnej Księżniczce. Tym razem poznajemy tajemniczą matkę Muriel, tajemniczego wampira i...tajemnicze dziecko. Dobre dla tych kto lubi jak w łóżku jest więcej niż para ludzi/istot. Ta część jest już trochę naciągana i nie czytało jej się tak relaksująco jak poprzednie, aczkolwiek dokończyłam serię.

Dzika_Róża | 2014-10-25
Przeczytana: 25 października 2014

maie ochote na fantazje macie ochote na nieprzyzwoite sceny to się nadaje do tego znakomicie a ponadto maja treśc i przedstawiaja cały okultystyczny swiat w dawką smiechu polecam jej dzieła czyta się wspaniale przy kawce:)

Przeczytana: 13 czerwca 2014

Najlepsza część ze wszystkich trzech. Oczywiście Muriel, księżniczka piekła nie wytrzymałaby dnia bez kłopotów a tu zaczyna robić się bardzo ciekawie, gdyż jest w ciąży ze swoimi partnerami do tego Azazel i zakapturzona postać jest na wolności. Nasza bohaterka zdaje sobie sprawę z tego, że nadchodzi coś dużego kiedy w polu widzenia pojawia się Gaia, jej matka. Ale zaraz, zaraz czy dwóch mężczyzn, kochanków to nie za dużo? No co wy? Muriel jest tak urocza, że znajduje sobie trzeciego. Szok nie? Teraz ma Aurica - upadłego anioła z pięknymi czarnymi skrzydłami, Davida - kiciusia z pazurkami i szykuje pazurki na Teivela - uroczego wampira. Dużo seksu, świetne sceny akcji, miłość i napięcie to wszystko znajdziecie w tym krótkim acz wspaniałym opowiadaniu. Polecam

Satis | 2014-02-27
Przeczytana: 26 lutego 2014

Trzecia część historii opowiadającej o córce szatana..
Muriel ma już dwóch kochanków: upadłego anioła Aurica, zmiennokształtnego Davida, ale teraz jej magia znalazła sobie nowy obiekt doładowania - wampira Teivel, podwładnego szatana, jego najlepszego tropiciela i łowce...
Jest ona w ciąży.. Dowiaduję się przez swoją matkę, która usunęła jej wspomnienia z dzieciństwa... Karze oddać jej swoje dziecko, jej nienarodzone dziecko, ale wiedziałam że tego nie zrobi.. Tatusiowie na pewno by się nie zgodzili..
Teraz już wiadomo kto wtrącał się w życie bohaterów i utrudniał je im.. Powiem szczerze że nie miałam pojęcia..
Mamusia matka Gaia, znowu wymazała im wspomnienia, porwała dziecko z rąk jeszcze innego oprawcy i nie chciała go oddać.. Ale Muriel wcześniej doładowała swoją moc na trzech kochankach.. To było coś.. ♥
Chyba najlepsza z całej trylogii. Trochę za krótka.. Byłoby o wiele lepiej jak by miała trochę stron więcej.
Ale była wspaniała..
Polecam wszystkim!! :D