Burning up Flint

Cykl: Cyborg Seduction (tom 1)
Wydawnictwo: Ellora's Cave
9781419961557
angielski
Karin

Flint is tall, gorgeous and dangerous. He’s a cyborg—the absolute ultimate alpha male. He takes what he wants and holds what is his. Mira is his now. He takes her aboard his ship and has her branded with his mark. He captured her, owns her, and she will serve his every need. Mira is instantly drawn to Flint, fascinated by his seductive appeal. The sex between them is smoking hot. Until she...

Mira is instantly drawn to Flint, fascinated by his seductive appeal. The sex between them is smoking hot. Until she finds out he is a breeder, contracted to a dozen cyborg women, and she is no more than a possession.

Mira won’t share her cyborg and she belongs to no one—not even to a man who has captured her heart. She doesn’t know if cyborgs feel…anything. Can Flint love her? Mira is determined to find out, no matter how much trouble she makes for the big guy.

Reader Advisory: This book contains a sexy, voyeuristic bondage scene in which Flint generously demonstrates his sizzling skills for the benefit of another cyborg.

źródło opisu: Ellora's Cave Publishing, 2010

źródło okładki: http://www.jasminejade.com

Pierwsza część cyklu Cyborg Seduction.
Książka przypomina scenę z przedwojennej komedii "Piętro wyżej", gdzie na balu radiowców Pączek-piętro-wyżej ubrany w kobiece ciuszki, uwodzi Pączka-piętro-niżej przebranego za rycerza:
- Jaki Pan zimny...
- To nie ja Pani, to ta blacha.

Autorka ma chyba jakiś wewnętrzny, atawistyczny pociąg do muskularnych facetów z długimi włosami, ale niestety cywilizacyjnie usuwa im owłosienie z reszty ciała i to również czyni z żeńskimi przedstawicielkami ludzi. Co jest złego we włosach... pod pachami?

Pandora | 2018-10-05
Przeczytana: październik 2018

Autorka ma swój własny, bardzo charakterystyczny styl, który jest nie do podrobienia, który jeśli się polubi, sprawia, że każda książka niezależnie od serii, jest cudowna. Mnie ten styl przypadł do gustu, Dohner czaruje wyobraźnią i ciepłem. Akcja nigdy nie jest nudna, a prawdziwa miłość zawsze prosta. Seria o rzeczywistości w kosmosie, niesamowitych planetach i seksownych cyborgach jest zabawna i szybko się czyta. Polecam, zarówno w polskich tłumaczeniu, jak i w oryginale.

jasnastrona | 2012-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2012

Ciekawie przedstawiona historia cyborga i kobiety, gdzieś w kosmosie. Lektura do przeczytania na raz, lecz wywołuje sporo emocji. Ja na pewno sięgnę po inne książki tej autorki,mam nadzieje że nie będą powielać pierwszej historii. Książka z dużą ilością scen erotycznych, zdecydowanie +18.

wampamira | 2013-10-03
Przeczytana: 03 października 2013

no nawet nawet ale co to za kapitan który chce zabić pasażerkę a nie umie otworzyć drzwi od toalety.
A ten cyborg że niby się nagle zakochał i chce mieć z nią dzieci a później gdy tylko chce sobie zwiać to ją sprzedaję.
A i to że od razu ją oznaczył a sam ma pakt z innymi że może zapładniać inne kobiety no to trochę mi przeszkadzało ale da się czytać, nawet bez powietrza....;)
;I*U

Aga eS | 2014-02-05

Mam straszną słabość do tej Pani;) Seria Cyborg Seduction z każdą kolejną pozycją staje się bardziej ugrzeczniona (co nie jest absolutnie zarzutem), bo ileż można słuchać gróźb o oddanie głównej bohaterki do kosmicznego burdelu!

IncorrectRomantic | 2014-01-28

Nie wiem jak ta kobieta to robi ale każda z książek przez nią napisanych trafia na początek mojej listy ;)

Monika | 2012-10-11

Oj, chciałabym mieć na półeczce :D coś w kosmosie.. :P