Kidnapping Casey

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zorn Warriors". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ellora's Cave
Kidnapping Casey
9781419924552
angielski
_Harper_

All Casey wants is to avoid being arrested on trumped-up charges from her persistent ex-boyfriend. Running through the woods to escape two deputies sounds like a great plan until they catch her. Thinking it’s all over, waiting to hear the snap of the handcuffs, she instead hears a roar. A huge, tall, muscular man comes to her rescue. She’s being saved by Bigfoot—and he’s the sexiest thing...

A huge, tall, muscular man comes to her rescue. She’s being saved by Bigfoot—and he’s the sexiest thing she’s ever seen. The attraction between them is instant, and after spending a little time with him, Casey wants to take him home and keep him.

There are a few problems with that plan. He’s not the legendary creature, but he definitely isn’t human. Argernon is a warrior from Zorn. They do have one thing in common—he wants to take her home and keep her. He’s kidnapping Casey.

źródło opisu: Ellora's Cave Publishing, 2010

źródło okładki: http://www.jasminejade.com

Druga część serii o koszmitach z Planety Zorna oddalonej od nas o jakiś tydzień drogi. Bohater tej części zdecydowanie ma bzika na punkcie pewnego fetyszu. Niestety nikt nie był na tyle ogarnięty, żeby poinformować go o tak zwanym "bezpiecznym słowie". Ze względu na język jakim się posługuje zapewne brzmiało by ono "wrrrrgggrrrhhhhhrrr".
A reszta tak samo jak zawsze: dużo golizny i złe zoriańskie baby.

kowaleczka | 2016-01-02
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 02 stycznia 2016

Znacznie lepsza od pierwszej części. Widać,że autorka się "wyrobiła";-) Mimo iż fabuła teoretycznie mniej ciekawa to dużo lepiej napisana od jedynki. Główna bohaterka też dużo ciekawsza - jej zachowanie jest bardziej logiczne i spójne. Czyta się szybko i z przyjemnością. Polecam

daria | 2015-11-27
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 27 listopada 2015

Polubiłam tego brata w pierwszym tomie i ucieszyło mnie to, że ten jest właśnie o nim. Niestety było tu trochę denerwujących momentów, głównie z winy bohaterki.

Masumi11 | 2013-12-02
Na półkach: Przeczytane, Moje, 2013
Przeczytana: 02 grudnia 2013

Moim zdaniem tom II lepszy niż część pierwsza.
Oczywiście znowu mamy dużego dzikiego samca i małą drobna kobietę.
Tylko tym razem ta mała drobna kobieta jest diabłem wcielonym :)
Wie czego chce i próbuje o to walczyć.
Tylko czy można wygrać z przeznaczeniem... ? :)

jovvi | 2016-06-08

Lekka opowieść o kosmitach, która fajnie się czyta. Taki romansik miedzygatunkowy... Oczywiście nie ma co wymagać rozbudowanej akcji ani skomplikowanych osobowości ale nudy nie ma. Polecam na raz!

Julia | 2014-11-02

Lekka, fajna, miła i przyjemna.... do tego gorąca... ;P czyta sie dobrze i nie można sie oderwać. Jak na moje gusta to troche za któtka... ale w ogólnym rozrachunku warta polecenia :)

skanka | 2015-07-16
evelyna | 2018-03-05