Kidnapping Casey

Cykl: Zorn Warriors (tom 2)
Wydawnictwo: Ellora's Cave
9781419924552
angielski
_Harper_

All Casey wants is to avoid being arrested on trumped-up charges from her persistent ex-boyfriend. Running through the woods to escape two deputies sounds like a great plan until they catch her. Thinking it’s all over, waiting to hear the snap of the handcuffs, she instead hears a roar. A huge, tall, muscular man comes to her rescue. She’s being saved by Bigfoot—and he’s the sexiest thing...

A huge, tall, muscular man comes to her rescue. She’s being saved by Bigfoot—and he’s the sexiest thing she’s ever seen. The attraction between them is instant, and after spending a little time with him, Casey wants to take him home and keep him.

There are a few problems with that plan. He’s not the legendary creature, but he definitely isn’t human. Argernon is a warrior from Zorn. They do have one thing in common—he wants to take her home and keep her. He’s kidnapping Casey.

źródło opisu: Ellora's Cave Publishing, 2010

źródło okładki: http://www.jasminejade.com

KailaaMoor | 2019-09-17
Na półkach: Przeczytane, 2019, PDF
Przeczytana: 17 września 2019

Okej, literatura średnich lotów.
W sumie, gdyby wyciąć wszystkie sceny erotyczne, to nie wiem, czy książka ta miałaby z pięćdziesiąt stron...
Znowu obcy, z planety Zorn. Tym razem przylecieli na ziemi, by poszukiwać dla siebie partnerek.
Na tapecie mamy Casey - ziemiankę, którą na swojej planecie nic specjalnie nie trzyma i Argernona, kolejnego do trony Zornanina...
Emocjonujące poznanie się, śmieszne warknięcia budzące z Casey przeświadczenie, że spotkała Wielką Stopę, podróż, walka, namiętność.
Ogólnie całkiem fajny romanso-erotyk do połknięcia w kilka godzin. Jednak to nic specjalnego. W pierwszej części było więcej akcji i było ciekawej. Nie wiem kiedy sięgnę po kolejną część.
Ogólnie, można przeczytać z nudy, albo dla poprawy humoru - bo momentami jest się z czego pośmiać. :)

Molaksiążkowa | 2019-04-19

Nie jestem pewna czy kochać tą książkę, czy jej nienawidzić. Wzbudza we mnie tak mieszane uczucia, że aż szok. Przez cały czas czytania byłam jedną wielką burzę kłębiących się emocji. W większości byłam strasznie zirytowana.
Główna bohaterka strasznie słabo się broniła, niby była zła i zraniona, dowiedziała się o jego pomacać domowych, ale już następnego ranka mu wybaczyła. Wkurzało mnie, że on wszystko próbował rozwiązać seksem i ciągle ją wiązał, ale ona i to jej „ Nigdy ci nie wybaczę jeśli mi to zrobisz” też było słabe. I tak ciągle mu wybaczała i to właściwie od razu, a tak na dobrą sprawę to co on robił podchodziło pod gwałt. Fakt, że może go chciała cieleśnie, ale pociąg seksualny nie zawsze łączy się z miłością ( wiem, że w tym wypadku była miłość ale no rozumiem, że jej psychika walczyła z potrzebami jej ciała). Ona prosiła go, żeby tego nie robił, a on to właściwie ignorował, choć właściwie to później ona sama inicjowała niektóre kontakty. Po prostu tu jest wszystko tak...

Druga część serii o koszmitach z Planety Zorna oddalonej od nas o jakiś tydzień drogi. Bohater tej części zdecydowanie ma bzika na punkcie pewnego fetyszu. Niestety nikt nie był na tyle ogarnięty, żeby poinformować go o tak zwanym "bezpiecznym słowie". Ze względu na język jakim się posługuje zapewne brzmiało by ono "wrrrrgggrrrhhhhhrrr".
A reszta tak samo jak zawsze: dużo golizny i złe zoriańskie baby.

jovvi | 2016-06-08

Lekka opowieść o kosmitach, która fajnie się czyta. Taki romansik miedzygatunkowy... Oczywiście nie ma co wymagać rozbudowanej akcji ani skomplikowanych osobowości ale nudy nie ma. Polecam na raz!

kowaleczka | 2016-01-02
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 02 stycznia 2016

Znacznie lepsza od pierwszej części. Widać,że autorka się "wyrobiła";-) Mimo iż fabuła teoretycznie mniej ciekawa to dużo lepiej napisana od jedynki. Główna bohaterka też dużo ciekawsza - jej zachowanie jest bardziej logiczne i spójne. Czyta się szybko i z przyjemnością. Polecam

daria | 2015-11-27
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 27 listopada 2015

Polubiłam tego brata w pierwszym tomie i ucieszyło mnie to, że ten jest właśnie o nim. Niestety było tu trochę denerwujących momentów, głównie z winy bohaterki.

Julia | 2014-11-02

Lekka, fajna, miła i przyjemna.... do tego gorąca... ;P czyta sie dobrze i nie można sie oderwać. Jak na moje gusta to troche za któtka... ale w ogólnym rozrachunku warta polecenia :)

Masumi11 | 2013-12-02
Na półkach: Przeczytane, Moje, 2013
Przeczytana: 02 grudnia 2013

Moim zdaniem tom II lepszy niż część pierwsza.
Oczywiście znowu mamy dużego dzikiego samca i małą drobna kobietę.
Tylko tym razem ta mała drobna kobieta jest diabłem wcielonym :)
Wie czego chce i próbuje o to walczyć.
Tylko czy można wygrać z przeznaczeniem... ? :)