Mate Test

9781920501440
LGBT, Gay, Romantic, Erotica, +18
angielski
Karin

When High Duke Torrance Zelan is sent to negotiate mineral rights he didn’t know that his uncle had already offered Tor’s hand in marriage. Still broken-hearted from losing his lover two years before, Tor isn’t prepared for his attraction to the dragon king. King Naron knows it’s wrong to trick the handsome duke, but the temptation to test Tor for compatibility is too much to resist. Out of...

King Naron knows it’s wrong to trick the handsome duke, but the temptation to test Tor for compatibility is too much to resist. Out of all the candidates Naron knows which sexy lord he wants warming his bed.

źródło opisu: https://amberkell.wordpress.com/mate-test/

źródło okładki: https://amberkell.wordpress.com/mate-test/

tylkojego095 | 2019-10-09
Na półkach: Przeczytane, Romans MM
Przeczytana: 08 października 2019

Druga część podobała mi się trochę mniej.. :/
Wiem, że to są krótkie nowele itp no ale jednak żeby AŻ TAK wszystko upraszczać:/
Szkoda bo można było z tego zrobić naprawdę fajna i ciekawa sage fantasy MM, a tak mam tylko historie, które są okey.

Druga część serii o smokoludach, którzy kochają inaczej i zawsze noszą ze sobą opakowania lubrykantu. Tor wysłany został w delegację handlową, a wpadł na smoczy odpowiednik programu "Rolnik szuka żony". Książka aż ocieka od samczego romantyzmu.

Lilah | 2013-01-17
Przeczytana: 04 lipca 2012

Tor, pojawiający się w poprzedniej części, poddawany jest wielu próbom na dworze księcia Narona. Podobało mi się ze względu na te próby - lubię różne konkursy i współzawodnictwo ;)