Mate Healer

Wydawnictwo: Silver Publishing
LGBT, Gay, Romantic, Erotica, +18
angielski
jasnastrona

Lian Blythorpe avoids entanglements. Scared by his parents’ violent ending he vows to keep things light between himself and any partner. His plans are abandoned when we meets Nevair Dragonfang, the religious leader for an entire planet. One glance into Nevair’s intense gaze and Lian melts. It only takes one time before Lian finds himself captured by his sexy mate and can’t imagine life without him. Unfortunately not everyone is pleased with their mating and one man’s jealousy leads Lian to a trial by fire he might be able to survive.

źródło opisu: https://amberkell.wordpress.com/mate-healer/

źródło okładki: https://amberkell.wordpress.com/mate-healer/

tylkojego095 | 2019-10-16
Na półkach: Przeczytane, Romans MM
Przeczytana: 16 października 2019

Jak narazie chyba ta historia podobała mi się najbardziej :)
Dużo sie działo, w miarę fajna ciągłość i była najdłuższa :D
Muszę przyznać, że nawet mnie "Bogini" zaskoczyła :)

Fruwające smocze słodziaki znów w natarciu. Na szczęście te książki są krótkie i autorka nie rozpisuje się analizując dogłębnie uczucia, przejścia i religijne objawienia, że nie można dostać cukrzycy, i do głowy od tego romantycznego ględzenia, gestów i miłosnych uścisków.

Lilah | 2013-01-14
Przeczytana: 24 września 2012

Najlepsza z dotychczasowych części serii Dragonmen. Lekka, przyjemna, mam słabość do imienia Lian, wydaje mi się takie eteryczne, elfickie wręcz. Polecam miłośnikom gatunku

jasnastrona | 2012-09-26
Przeczytana: 25 września 2012

Dwóch facetów w tym jeden smok. Spotkanie i dalej według schematu pani Kell z całkiem niezłym poczuciem humoru i miłością między dwoma facetami.