Tempting Rever

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zorn Warriors". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ellora's Cave
Tempting Rever
9781419964053
angielski
_Harper_

Brenda spent four years trapped in an unhappy marriage. She’s so desperate to start a new life somewhere safe that she’s agreed to go to another planet with a handsome alien stranger. When he’s killed, she finds herself in the home of a Zorn warrior willing to protect her until the fallen warrior’s brother arrives to claim her. Brenda never believed in love at first sight until she gazed into...

Brenda never believed in love at first sight until she gazed into the gorgeous blue eyes of Argis Rever. He’s tall, dark, sexy…the kind of guy she’s always dreamed of finding—and already bound to another human woman. She could have lived with letting the man of her dreams slip through her fingers, except he isn’t happy—the horrid woman doesn’t even want him, and will never love him.

Brenda has lost a lot in her life but she’s not willing to lose the one chance at finding happiness with a man she’s falling in love with. She’s more than ready to start tempting Rever into finding his own happiness... with her.

źródło opisu: Ellora's Cave Publishing, 2011

źródło okładki: http://www.jasminejade.com

Trzecia część serii o Zoriańskich wojownikach.
Dobry "chłop" Rever miał prawdziwego pecha, bo gdy wylądował natrafił na prawdziwą zdzirę, której nikt na Ziemi już nie chciał. Niestety ją zatwierdził wcześniej niż o tym pomyślał.
Brenda też miała pecha, bo facet, który zabrał ją na statek kosmiczny został zaciukany przez wrogich koszmitów. Zostaje ona oddana pod opiekę Revera, a reszty to już możemy się domyśleć. Melodramat nieszczęśliwej miłości itd.

myfascinatingbooks | 2016-06-06

Lepsza część od poprzednich (pewnie dlatego, że bardziej skomplikowana) :)

daria | 2015-11-27
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 27 listopada 2015

Ta część jest zdecydowanie najlepsza jak do tej pory. Dużo się tu dzieje. Tina bardzo ubarwiła tą historię, pokazała, że nie zawsze jest tak słodko. Nawet ją polubiłam, dzięki niej było ciekawie.

kowaleczka | 2016-01-03
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 03 stycznia 2016

Widać, że autorka z każdą książką się rozkręca;-) Podobają mi się nawiązania do poprzednich części. Jak zawsze książka mogłaby być dłuższa, ale i tak jest bardzo fajna;-)

Masumi11 | 2013-12-04
Na półkach: Przeczytane, Moje, 2013
Przeczytana: 04 grudnia 2013

Bardzo lubię książki tej autorki i trzeci tom tej serii mnie nie zawiódł.
Po ciężkim dniu pracy książka dostarczyła mi tego czego potrzeba do odprężenia i zapomnienia o codzienności - trochę humoru, miłości, sporo sexu i nieźle wymyślona historię.
Ucieszył mnie fakt, że będą kolejne tomy o tych wojownikach. Z wielką chęcią po nie sięgnę.

eve12lina | 2018-01-08
Na półkach: Przeczytane, 2016