Tempting Rever

Cykl: Zorn Warriors (tom 3)
Wydawnictwo: Ellora's Cave
9781419964053
angielski
_Harper_

Brenda spent four years trapped in an unhappy marriage. She’s so desperate to start a new life somewhere safe that she’s agreed to go to another planet with a handsome alien stranger. When he’s killed, she finds herself in the home of a Zorn warrior willing to protect her until the fallen warrior’s brother arrives to claim her. Brenda never believed in love at first sight until she gazed into...

Brenda never believed in love at first sight until she gazed into the gorgeous blue eyes of Argis Rever. He’s tall, dark, sexy…the kind of guy she’s always dreamed of finding—and already bound to another human woman. She could have lived with letting the man of her dreams slip through her fingers, except he isn’t happy—the horrid woman doesn’t even want him, and will never love him.

Brenda has lost a lot in her life but she’s not willing to lose the one chance at finding happiness with a man she’s falling in love with. She’s more than ready to start tempting Rever into finding his own happiness... with her.

źródło opisu: Ellora's Cave Publishing, 2011

źródło okładki: http://www.jasminejade.com

KailaaMoor | 2019-10-02
Na półkach: Przeczytane, 2019, PDF
Przeczytana: 02 października 2019

W sumie już chyba pisałam, że ta seria nie jest dla wymagających czytelników. Typowe międzygalaktyczne romanse-erotyki średnich lotów. Ale dla lekkiej poprawy humoru całkiem dobre.
Tym razem kolejna para mężczyzny Zorn z ludzką kobietą. Troszkę inna historia. Brenda zostaje zabrana na Zorn przez jednego obcego, który traci życie. Przez to trafia do domu Rever'a - kolejnego syna władcy. Ma tam być tylko do czasu, aż brat zmarłego przyszłego partnera przybędzie.
Między Rever'em a Brendą widać chemię. Problem jest jednak następujący - Rever ma już ludzką partnerkę. Okropną kobietę.
Jest sporo akcji.
Romans między Reverem a Brendą. Przybycie brata zamordowanego przyszłego partnera B. Ucieczka do dzikiej strefy. Sąd...
Oczywiście wszystko kończy się dobrze :)
Miły romansik, ale mnie troszkę nudził...

Ogólnie, dla zabicie nudy można przeczytać.

Trzecia część serii o Zoriańskich wojownikach.
Dobry "chłop" Rever miał prawdziwego pecha, bo gdy wylądował natrafił na prawdziwą zdzirę, której nikt na Ziemi już nie chciał. Niestety ją zatwierdził wcześniej niż o tym pomyślał.
Brenda też miała pecha, bo facet, który zabrał ją na statek kosmiczny został zaciukany przez wrogich koszmitów. Zostaje ona oddana pod opiekę Revera, a reszty to już możemy się domyśleć. Melodramat nieszczęśliwej miłości itd.

myfascinatingbooks | 2016-06-06

Lepsza część od poprzednich (pewnie dlatego, że bardziej skomplikowana) :)

kowaleczka | 2016-01-03
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 03 stycznia 2016

Widać, że autorka z każdą książką się rozkręca;-) Podobają mi się nawiązania do poprzednich części. Jak zawsze książka mogłaby być dłuższa, ale i tak jest bardzo fajna;-)

daria | 2015-11-27
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 27 listopada 2015

Ta część jest zdecydowanie najlepsza jak do tej pory. Dużo się tu dzieje. Tina bardzo ubarwiła tą historię, pokazała, że nie zawsze jest tak słodko. Nawet ją polubiłam, dzięki niej było ciekawie.

Masumi11 | 2013-12-04
Na półkach: Przeczytane, Moje, 2013
Przeczytana: 04 grudnia 2013

Bardzo lubię książki tej autorki i trzeci tom tej serii mnie nie zawiódł.
Po ciężkim dniu pracy książka dostarczyła mi tego czego potrzeba do odprężenia i zapomnienia o codzienności - trochę humoru, miłości, sporo sexu i nieźle wymyślona historię.
Ucieszył mnie fakt, że będą kolejne tomy o tych wojownikach. Z wielką chęcią po nie sięgnę.