Zarządzanie Teoria i praktyka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
6 (16 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
biznes, finanse

Wydanie V, zmienione i rozszerzone, podręcznika zarządzania w gospodarce rynkowej, który od 1994 roku cieszy się niesłabnącym powodzeniem, zarówno wśród wykładowców, jak i studentów uczelni wyższych na kierunkach zarządzania i marketingu. Stale uaktualniany i doskonalony w kolejnych wydaniach, należy do najczęściej polecanych i kupowanych podręczników polskich autorów. Obejmuje wszystkie grupy zagadnień oraz problemy szczegółowe, które tę dyscyplinę tworzą. Do jego istotnych walorów należy powiązanie teorii organizacji i zarządzania z praktyką gospodarczą. Autorzy są bowiem nie tylko nauczycielami akademickimi, ale także często menedżerami i przedsiębiorcami. Klarowna struktura, barwne przykłady, liczne wyróżnienia, tabele i kolorowe rysunki dodatkowo podnoszą jej wartość dydaktyczną.

Beti | 2017-01-25

Duży plus za niebanalne studia przypadków i nieoczywiste rezultaty działań poszczególnych firm, przede wszystkim popełnionych przez nie błędów - na tym naprawdę można skorzystać.
Jeśli chodzi o zawartość informacji, jest to absolutne minimum wiedzy z zakresu zarządzania, dobre na szybką powtórkę przed obroną.

Marlena | 2012-01-31
Przeczytana: 2010 rok

Absolutny niezbędnik studenta zarządzania :) można w nim znaleźć (prawie) wszystko: od zarządzania zasobami ludzkimi do zarządzania finansami.

1rafal.kruk | 2016-03-31
Fade | 2016-01-06