Ukryta perswazja

Covert Persuasion: Psychological Tactics and Tricks to Win the Game
978-83-246-0945-1
biznes, finanse
Karol Cetlin

Poznaj przełomowe teorie Kevina Hogana -- znanego na całym świecie eksperta i trenera z dziedziny perswazji, wpływu na innych, języka ciała, inteligencji emocjonalnej, komunikacji i motywacji. Ukryta perswazja, czyli ściśle tajna operacja, która pozwoli Ci podbić świat... podświadomości wszystkich, z którymi rozmawiasz. Ile razy w życiu masz szansę całkowicie odmienić Twoją rzeczywistość? Jak...

Ile razy w życiu masz szansę całkowicie odmienić Twoją rzeczywistość? Jak często, bez jakiegokolwiek ryzyka, możesz aktywnie wpływać na myśli, emocje i -- co najważniejsze -- działania innych? Uwierz, że posiadasz dar, dzięki któremu możesz wpływać na percepcję i zachowanie ludzi tak, aby przyjmowali Twoje idee i pomysły za własne, odczuwali to na czym Tobie zależy i robili to o co ich poprosisz. Przyjemne?

Perswazja to nie czary. A może? To wciąganie ludzi w Twoją własną grę, to programowanie waszego wspólnego świata, to osiąganie celów w sposób prostszy i niezawodny. Od swoich pierwszych dni wpływasz na innych, robisz to i teraz -- w stosunku do swoich bliskich, współpracowników, klientów. Dlaczego nie zaczniesz biegle władać językiem perswazji?

książek: 1947
Czarnoskrzydła | 2015-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2015

książka bardziej nastawiona na sprzedawcę, usługodawcę niż tak na ogólny temat

Arakus | 2014-04-21

Dzięki tej książce przejrzałem na oczy. Odkryłem, że w pracy, a kiedyś na studiach moi niektórzy współpracownicy i znajomi nie grają czysto. Stałem się bardziej ostrożny, niezależny, mniej podatny na sugestie, a przez to bardziej asertywny. A nawet, gdy im ulegam, to ja wiem już z kim mam do czynienia...
Wybrane techniki perswazji, całkiem ich sporo, przedstawiono w krótki i przystępny sposób.
Polecam wszystkim tym, którzy nie chcą być manipulowani przez mniej uczciwe osoby.

Joanne | 2010-10-03
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2010 rok

Świetna książka z zakresu psychologii komunikacji. Wiele innowacyjnych porad i sposobów skutecznego pozyskiwania klientów. Polecam!

Wiktor | 2017-03-28
piter556 | 2016-12-09