Allegro - kampania grudzień kat. współczesna
In bed with
seks, erotyka
aga_aga

To zbiór wyjątkowych, chwilami humorystycznych, często kąśliwych, a
przede wszystkim do cna przesyconych erotyką opowiadań, których
autorkami są znane bestsellerowe pisarki i zdobywczynie wielu nagród
literackich.

źródło opisu: Wydawnictwo Świat Książki, 2011

źródło okładki: http://www.swiatksiazki.pl/w-lozku-z-,p90081902.html

Angelic | 2018-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2018

Nie mam chyba szczęścia do Antologii. Biorąc do ręki tego typu książkę, zawsze mam nadzieję na kilka ciekawych utworów, a zazwyczaj kończy się marnie. Jednak jako, że nadzieja umiera ostatnia, pozwoliłam sobie poczytać opowiadania erotyczne o przeróżnym charakterze. W jednych przeważał humor, jeszcze inne były smutne, a niektóre poważne.
Jednak najsmutniejsze jest niestety ukazanie tego jak łatwo zanurzyć się w romansie, zdradzie, bo takie to nowoczesne i ekscytujące. I dziwnym trafem żadne z opowiadań nie potępiło takiego zachowania, a szkoda.
Obawiam się, że niestety nie polecam :(

angeliconpoint.blogspot.com

Babi | 2011-09-24

lepiej przeczytać sobie podręcznik do przysposobienia obronnego albo książkę kucharską, chociaż wniosłyby coś do waszego życia

Początkowo większość negatywnych opinii na tym portalu nastawiło mnie sceptycznie do zakupu tej książki, a kiedy w końcu zdecydowałam się ją kupić, długo "się za nią zabierałam". Teraz po przeczytaniu, sądzę, że nie należy ona do wybitnych lektur, ale też nie jest taką najgorszą.
Książka ta jest zbiorem krótkich historii o erotycznym zabarwieniu. I jak to w przypadku każdego zbioru, tak i tutaj mamy do czynienia z tymi lepszymi opowiadaniami i gorszymi. Dlatego ciężko ocenić książkę jako całość. Najlepiej byłoby ocenić każde opowiadanie z osobna. I ta po kolei:

1) "27 materaców czyli bajka na nowo odkryta" - przeciętne opowiadanko. Zabawy ze szpicrutą i tym podobne sprawy. Jeśli miałabym oceniać uznałabym je za słabe.
Moja ocena: 3/10 (słabe)

2) "Anioł Gabriel" - mówiąc w skrócie historyjka o pewnej kobiecie, która zostaje wysłana na kompletny "wygwizdów", gdzie mieszka pewien autor (tytułowy Gabriel). Mężczyzna od lat nie daje znaku życia, choć wiadomo, że coś tam pisze....

fiszunia | 2011-11-08
Przeczytana: 26 października 2011

„Na co czekasz? Wskakuj do łóżka z… książką. Satysfakcja gwarantowana.” – taką oto zachęcającą notkę przeczytać możemy na rewersie książki „W łóżku z …”. Czy poczułam tą gwarantowaną satysfakcję i czy było warto zabrać tę książkę do łóżka, o tym opowiem Wam za moment, ale najpierw nieco o książce.

„W łóżku z…” to zbiór kilkunastu opowiadań, przesyconych erotyzmem, zmysłowością, żądzą i wszystkim tym, co wiąże się z seksem. Jako, że autorkami opowiadań są, jak podaje wydawca, znane bestsellerowe pisarki (chyba jednak nie takie znane, skoro nie kojarzę ani jednej z nich, a już jakiejkolwiek książki, którejkolwiek pani tym bardziej, ale to może świadczy wyłącznie o mojej ciemnocie dotyczącej bestsellerowych pisarek) tak więc opowiadania są bardzo zróżnicowane. Jedne lepsze, drugie gorsze, ale wszystkie o tej samej seksualnej tematyce. A więc, z kim do tego łóżka? Z obleśnym , zapijaczonym pisarzem ukrywającym się w pustelni, z profesorem w ramach eksperymentu naukowego, z młodym...

NataliaKatarzyna | 2010-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2010

Gniot - to chyba najłagodniejsze określenie jakie przychodzi mi teraz do głowy na temat tej książki. Prawdę powiedziawszy spodziewałam się czegoś innego po tej pozycji - a mianowicie, że będę ją czytać z wypiekami na twarzy i nie odejdę od niej dopóki nie doczytam do końca. W książce znalazłam może ze dwa opowiadania, które można określić jako dobre i to dlatego nie dałam najsłabszej oceny.

Beremis | 2014-10-07
Przeczytana: 07 października 2014

W łóżku z…
Tak jak w kilku innych opiniach, tak u mnie musi się pojawić stwierdzenie: tego nie da rady przeczytać ciągiem. Większość opowiadań jest sztampowa, prosta i kiepsko napisana. Nie jestem pewien, czy aby tłumaczenie tutaj nie zawiniło, bo zbyt często te opowiadania są zbyt podobne. Zaletą chyba jest to, że w historyjkach nie ma biczowania, związywania itp. Za to jest sporo znudzonych mężatek. I jak to w fantazjach wszystko jest idealne, bogaci i piękni kochankowie, jędrne ciała bez celulitu, wszystko duże i drogie, luksusowe. Tylko jedno opowiadanie opisuje zwykłą parę kochanków.
Znajdą się ciekawsze i lepsze pozycje, choć w kategorii erotyka nie jest to takie łatwe. A szkoda.

„27 materaców, czyli bajka na nowo odkryta”. W tym przypadku lepiej żeby nie była na nowo odkrywana. Bardzo słabe opowiadanko, które zniechęca do dalszej lektury, a jest pierwsze. Banalne, naiwne i kupy się nie trzyma. Gdyby autorka miała 15 lat, to trochę by wyjaśniło. „Pasowaliśmy do siebie jak...

Buka | 2014-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2014

Musiałam się przekonać. Tak, jest tak zła na jaką wygląda.
Proszę, omijaj ją szerokim łukiem i nie zaglądaj - nawet z ciekawości.

Carrownica | 2011-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2011

Szczerze? Po takich zachęceniach z okładki spodziewałam się czegoś lepszego. Książkę czyta się dobrze, ale wyłącznie z przerwami. Nie można jej przeczytać w 1 dzień, bo się czytający zanudzi.
Niektóre fragmenty mimo wszystko podobały mi się. Czytając czułam się tak jakbym sama w tym uczestniczyła. Podkreślam - niektóre.

dytko | 2010-08-10
Przeczytana: 06 sierpnia 2010

Gdzie te obiecane dreszcze i te wypieki na twarzy podczas czytania ???
Męczyłam się czytając te opowiadania. No może 2 zasługują na przeczytanie, pozostałe to nuuuuuuuuuuuuuuda.

Agnieszka Kosowska | 2011-08-22

Książka powinna mieć tytuł bezwstydnie żenujące, sztuczne, nudne erotyczne opowiadania znanych pisarek.