Umarli są z nami

Wydawnictwo: Medium
978-83-61987-13-0
Gośka

Życie nie kończy się w chwili śmierci - to już jest oczywiste dla czytelnika poprzednich książek księdza François Brune`a. Ale zawsze ciekawi nas, jak tam jest po tej drugie stronie, co nas tam czeka, jak będziemy się czuli i jaką będziemy mieli świadomość. Książka Umarli są z nami nie odsłania wprawdzie kurtyny oddzielającej nas od tamtego świata, ale wzbogaca naszą wiedzę o nowe świadectwa, a autor stara sie wyciągnąć z nich wszelkie treści dotyczące tego i tamtego świata, porównać je z tym, co już wiemy z wcześniejszych przekazów, i usystematyzować. Jeżeli dla kogoś temat życia po śmierci jest interesujący, nie może pominąć nowej książki księdza Brune'a.
Do książki dołączona jest płyta DVD z nagraniem seansu łączności ze zmarłym bratem autora.

źródło opisu: Wydawnictwo Medium,2011

źródło okładki: www.gandalf.com

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!