Umarli mówią do nas

Tłumaczenie: Ewa Wolańska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z innych światów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Medium
Les morts nous parlent
978-83-87025-71-7
hunter

Fakty naukowe potwierdzające istnienie transkomunikacji

Robert | 2016-05-30
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 29 maja 2016

Książka, która nie doczekała się solidnej opinii. Ja jej też nie dam rady napisać – zbyt wielka to książka na moje cherubinkowe doświadczenia i wiedzę. Jedno jest jednak pewne: TA KSIĄŻKA ZMIENIA MOJE ŻYCIE – „zmienia” bo od tej pory jestem pewien, że będę do niej wracał a ta będzie nieustannie będzie na mnie działać… JUŻ zmieniła horyzonty mojego myślenia, postrzegania i rozumowania.
Przyznać muszę, że ta część dotycząca reinkarnacji jest bardzo trudna (wynikająca przede wszystkim z mojego braku wiedzy o tym) ale w dalszej części książki jest bazą dla dalszych rozważań. Nie wolno więc jej pomijać…

Beata | 2011-01-01
Przeczytana: listopad 2008

Książka, raczej trudna.Informacje, którymi raczej trudno dzielić się ze wszystkimi, podane w sposób bardzo przejrzysty i racjonalny.Jeśli czytają ja tacy którzy nigdy jeszcze nie utracili nikogo bliskiego, książka może być po prostu dodatkiem do kolekcji... w innym wypadku podtrzymuje na duchu tych, którzy bardzo cierpią.....

Ida | 2015-07-21
Przeczytana: 2013 rok

Może i chwilami przerzucałam kartki, zeby przyspieszyc, ale chwilami zatrzymywałam się i myślałam : warto żyć, jest po co, tam rzeczywiscie czeka dobry świat (oczywiście wszystko w swoim czasie, zadnego pospiechu nie ma :).

Xsenia | 2015-10-19

Rozdziały lepsze i gorsze. Ogólnie polecam dla wtajemniczonych. :)

Czapal | 2014-10-12
Przeczytana: 2013 rok

Dla mnie książka wyborna, polecam ludziom którzy interesują się zjawiskami paranormalnymi !

Lucynka | 2012-03-13
Przeczytana: 23 marca 2010

Napisana trochę ciężkim językiem i moim zdaniem trochę przebarwiona.

| 2012-03-03

Trochę nudna, niektóre rozdziały ciekawe i wciągające, ale niedużo.

killinghand | 2012-08-18

Ciekawa książka, choć trochę naciągana.

fantaghirooo | 2016-12-02
| 2016-10-26