Wszystko o Will

Seria: W.I.T.C.H. Historie
Wydawnictwo: Egmont Polska

Will opowiada o sobie: od odkrycia swoich zdolności magicznych po kłopoty z Collinsem, od pracy w sklepie ze zwierzętami po niefortunne zdarzenia z Mattem... Nowe przygody i zaskakujące kulisy życia Strażniczki Serca Kondrakaru.

Dawno temu przeczytałam tę książkę i jak na tamte czasy nie zawiodłam się. Zgromadziłam ciekawe informacje o głównej bohaterce, poznałam ją z trochę innej strony i miałam o niej lepsze wyobrażenie.

| 2014-07-05

Książka do przeczytania na raz. Ponieważ od lat siedziała w bezruchu na półce postanowiłam ją przeczytać. Nie była ciekawa, ale nudna też nie, więc co: przeciętna. A jednak zraziła mnie do siebie, ach ten ciągły pech. / i to ciągłe, dlaczego mi się to zdarzyło, użyte w różnych sformułowaniach/. Mimo wszystko nie żałuję ślęczenia nad losami bohaterki.

MajkaCzyta | 2016-07-06
Oliwia | 2015-01-28