Słodka i magiczne ciasto

Tłumaczenie: Andrzej Polkowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wróżki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Dulcie's taste of magic
przygodowa
Kanakuji

Biedna Słodka! Uwielbia krzątać się po kuchni i nigdy nie odpoczywa. Kiedy jednak pomyliła cukier z solą i o mało nie zepsuła śniadania, królowa Klarion wysłała ją na urlop. Słodka nie mogła sobie znaleźć miejsca. Wszystkie elfy były tak zajęte, że nie zwracają na nią uwagi, a na dodatek nowa elfa Imbirka doskonale radziły sobie w kuchennym królestwie. Niespodziewanie jednak Słodka znalazła...

Biedna Słodka!

Uwielbia krzątać się po kuchni i nigdy nie odpoczywa. Kiedy jednak pomyliła cukier z solą i o mało nie zepsuła śniadania, królowa Klarion wysłała ją na urlop. Słodka nie mogła sobie znaleźć miejsca. Wszystkie elfy były tak zajęte, że nie zwracają na nią uwagi, a na dodatek nowa elfa Imbirka doskonale radziły sobie w kuchennym królestwie. Niespodziewanie jednak Słodka znalazła bardzo stary i tajemniczy przepis na Ciasto Uciechy. Wbrew wszystkim postanowiła zdobyć składniki i zaskoczyć elfy. Czy jej plan się powiódł?

Kanakuji | 2011-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2011

Świetna książka a zwłaszcza jakaś tam altana w niej było poprostu bajecznie!!

Luna2401 | 2016-04-20
Przeczytana: 2012 rok