How we think
klasyka
Aleksander

Książka z serii Biblioteka Klasyków Psychologii prezentuje wybitne prace psychologiczne, polskie i zagraniczne, jakie ukazały się do roku 1939. Pozycje wydawane w serii reprezentują dorobek światowej psychologii na przestrzeni wieków, składający się na jej współczesny kształt. W zamierzeniach wydawcy Biblioteka, tworząc podstawowy kanon klasyki psychologicznej, umiżliwi prześledzenie rozwoju wiedzy o człowieku w jej wymiarach filozoficznych. Książki opublikowane w tej serii są przeznaczone nie tylko dla naukowych środowisk humanistycznych, ale też dla szerszego kręgu czytelników.

źródło opisu: http://www.antykwariat.waw.pl/

źródło okładki: http://www.antykwariat.waw.pl/