Jak myślimy?

Okładka książki Jak myślimy?
John Dewey Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Biblioteka Klasyków Psychologii klasyka
klasyka
Biblioteka Klasyków Psychologii
How we think
Wydawnictwo Naukowe PWN
1988-01-01
1988-01-01

więcej Więcej

Książka wydana po raz pierwszy w 1910 a odniosłem wrażenie (poza oryginalnym słownictwem), że dotyczy współczesności. Nic, nic się w edukacji nie zmienia, to o czym pisał ten światły czlowiek, pozostaje tylko w książce a nawet jest gorzej, idziemy dokładnie w przeciwnym kierunku. Obowiązkowa pozycja dla nauczycieli, oczywiście tych którzy lubią swoją pracę.

Nigdy się tak nie wymęczyłem przy czytaniu książki jak przy tej, bo była tak nudna. Pozycja tylko dla określonego targetu odbiorców. Jednak trochę mądrych fragmentów przydatnych w edukcji domowej wyciągnąłem Książka to mimo wszystko bardzo wartościowa pozycja i powinna być obowiązkowa w edukacji nauczycieli właśnie. Niepojętym jest że system edukacji rozwinął się do takiego...

• Psychologia
  • 2019
  • Arcydzieła Wielkich Myślicieli - w posiadaniu, do przeczytania
  • 2017
  • Psychologia
  • Czysta filozofia

Dodaj cytat z książki Jak myślimy?