Rachunkowość można zrozumieć

Wydawnictwo: Difin
8 (7 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
biznes, finanse

Publikacja jest z jednej strony próbą wytłumaczenia podstawowych elementów rachunkowości. Po to aby zrozumieć. Dopiero po jej przeczytaniu warto sięgnąć po prawdziwy i dokładny poradnik. Poza tym książka przedstawia stosunkowo trudny temat w łatwy i przystępny sposób. To bardziej dialog pomiędzy dwo

Ensui-Szyszka | 2014-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2014

Dodatkowa gwiazdka za pomysł. Niby podstaw od podstaw uczy, ale jednocześnie trochę denerwuje, bo albo chcemy się czegoś nauczyć, albo poczytać luźny romans. Główny bohater to z jednej strony wyolbrzymiający wszystko Paulo Coelho, a z drugiej trochę prymityw (narzeka, że nie ma nic do jedzenia, nic do ubrania, nie mył się od stuleci, a pomysłem na randkę z dziewczyną jest oglądanie wspólnie tv).

Sunny | 2012-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2012

Książka świetna. Dzięki niej zrozumiałam podstawy księgowania kont. Książka jest napisana przejrzyście, a dialogi bohaterów bardzo dużo pomagają w zrozumieniu materiału jak i również umilają lekturę. Oczywiście, jeśli to książka polecana tylko tym, którzy chcą się nauczyć podstaw, potem należy sięgnąć po jeszcze inną lekturę w tej dziedzinie, by umieć i wiedzieć więcej.

Maryśka | 2011-12-15
Przeczytana: grudzień 2010

Ta książka bardzo mi pomogła na studiach podyplomowych. W prosty i przystępny sposób tłumaczy zasady i technikę księgowania, której można się nauczyć nie mając wcześniejszych doświadczeń z naukami ekonomicznymi.

Dagmara | 2016-06-30
Na półkach: Studia, 2016, Przeczytane