Wszystko zostaje w rodzinie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Two brothers and a bride
bracia, wybór, uczucia, pieniądze
dona

Obaj bracia Landonowie - Carl i Jake - różnili się od siebie jak dzień od nocy. I dlatego Joleen stanęła przed trudnym wyborem. Od kiedy poznała również Jake'a, nie była pewna, czy powinna zaręczyć się z Carlem. Zastanawiała się, czy ona, skromna kelnerka z małego miasteczka, i Carl, jedyny spadkobierca potentata naftowego z Dallas, to dobrana para? Zależało jej jednak na pieniądzach, chciała skończyć przerwane studia, a przecież Jake, młodszy z braci, został wydziedziczony i sprawiał wrażenie niefrasobliwego lekkoducha. Uwodził ją pod nieobecność brata... No tak, ale ona pozwalała mu na pocałunki.

źródło opisu: Harlequin, 2000

źródło okładki: www.harlequin.pl