Bezsennik, czyli o czym dziewczyny rozmawiają nocą. Andrzejkowa przepowiednia

Cykl: Bezsennik, czyli o czym dziewczyny rozmawiają nocą (tom 4)
Wydawnictwo: Podsiedlik-Raniowski i S-ka

Masz dość czytania książek o Lyndsey, Ruby, Effie i innych bohaterkach, które żyją daleko stąd, w Stanach Zjednoczonych, Anglii albo gdzieś na końcu świata? Kaśka, Julka i Zuzia mieszkają w Polsce i są właśnie takie jak Ty! Nocą lubią gadać o szkole, chłopakach, swoich rodzinach i koleżankach. I przeżywają wiele niezwykłych przygód, bo każda noc przynosi niespodzianki.

Chyba, nie pamiętam już dokładnie, moja pierwsza książka z tej serii. Przyjemna, lekka i prosta. Polecam czytelniczkom w wieku bohaterek :)

witcherrie | 2014-11-25
Przeczytana: 25 listopada 2014

Co mogę napisać o ''Bezsenniku''? Była to taka zwykła książka o przyjaciółkach wróżących sobie w andrzejkową noc. Nie było tragicznie, ale że rewelacyjnie też nie. Taka szybka, prosta i przyjemna lektura. Nie miała jakiegoś przesłania, żeby się nad nią trochę zastanowić. Lektura ot tak sobie.

Julie | 2013-08-24
Na półkach: Przeczytane, Z dzieciństwa

To jak dotychczas jedyne książki polskiego pisarza jakie przeczytałam. Opowieść o Kaśce, Julce, Zuzi i Emmie to jedna z najlepiej wspominanych prze ze mnie historii, jakie przeczytałam chodząc jeszcze do podstawówki :) Tak więc polecam młodszym czytelnikom.

Cassiel | 2011-03-13

Uwielbiam tę serię, ;) Dziewczyny są bardzo pomysłowe xd

Gosiek | 2012-05-19

Uwielbiam całą tą serię. Czytałam już kilka razy :)

Każdy tom pochłaniam z zadziwiającą mnie szybkością i z ciekawością sięgam po kolejny. W tym tomie nie zabrakło przygód. Bowiem bohaterki maja ich zawsze dużo.Fajne jest to, że się jak dotąd nie powtarzają. I Zawsze są ciekawe może dlatego, że każda bohaterka jest inna...

Ewa Malczewska | 2010-11-13

Myślę, że ta książka jest pełna przygód xD

Pacia | 2010-07-21

Bardzo miło się ją czytało. Polecam.

kaczmarkowaola10 | 2012-02-02

Andrzejki to wróżby na przyszłość i ta karolina bardzo zazdrosna o Emmę
bo ona ma super ciuchy nawet lepsze od bogatej karoliny która właśnie się dowiedziała ,że sa z wyprzedaży i się załamała pocieła Emmie ta piękna torbę

Anyy | 2014-01-04
Przeczytana: 07 listopada 2013

Wszystkie części są Naprawde wspaniałe , mają w sobie moc . Są magiczne POLECAM ! POLECAM ! POLECAM !